РІШЕННЯ № 141 Від 14 квітня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою ПАТ «Львівобленерго»

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  14  квітня  2016 року                  №  141

 

Про надання дозволу на виготовлення
документацій із землеустрою
ПАТ «Львівобленерго»          

      

            Розглянувши заяви ПАТ «Львівобленерго», керуючись ст.ст.12, 123, 134 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

            1. Дати дозвіл Публічному Акціонерному Товариству «Львівобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0066га по вул.Мазепи для обслуговування опори ЛЕП 35кВ «ПС Трускавець - 91 - ПС Трускавець - 7» за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи  користування. 

           2. Дати дозвіл Публічному Акціонерному Товариству «Львівобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0067га по вул.Мазепи для обслуговування опори ЛЕП 35кВ «ПС Трускавець-91 - ПС Трускавець – 7» за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи  користування.      

3. Юридичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

Міський голова                                                           А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок