Проект рішення, який перенесено на наступну сесію "Про створення управляючої компанії з будівництва та експлуатації заводу з переробки ТПВ у формі спільної діяльност".

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  ____________ 2016р.            

Про створення управляючої компанії з

будівництва та експлуатації заводу з

переробки ТПВ у формі спільної діяльності

 

         Відповідно до п.33 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.2. ст.10 Закону України «Про державне-приватне партнерство», беручи до уваги  Меморандум«Про співпрацю між органами місцевого самоврядування міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та смт. Східниця», підписаний міськими головами 17 грудня 2015 р., а також Протокол засідань міських голів №2 «Про створення проектної групи щодо будівництва заводу з переробки ТПВ» від 02 лютого 2016 року та  Протокол №4 «Про виконання протокольного доручення від 2.02.2016р. (Протокол №2)» від 1 березня 2016 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

         1. Погодитися взяти участь у створені управляючої компанії з будівництва та експлуатації заводу з переробки ТПВ у формі спільної діяльності на умовах, викладених у Протоколі №4 «Про виконання протокольного доручення від 2.02.2016р. (Протокол №2)» від 1 березня 2016 року (додається).

         2. Доручити заступникові міського голови ………………. протягом 10 днів  визначити комунальне підприємство для участі у створеніуправляючої компанії з будівництва та експлуатації заводу з переробки ТПВ у формі спільної діяльності та забезпечити участь комунального підприємства у створені підприємства з переробки ТПВ у формі спільної діяльності відповідно до процедури, передбаченої чинним законодавством України.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.


        Міський голова                                                          А.Кульчинський

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок