РІШЕННЯ № 373 від 01 грудня 2016 року Про звернення Трускавецької міської ради

                                                                УКРАЇНА

                                                  ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
                                                          Львівської області

                                        (ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

РІШЕННЯ

від  01 грудня  2016 року                      №  373                                  

                                                                                                                                            

Про звернення Трускавецької

міської ради

         Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                    

В И Р І Ш И Л А :

      1. Прийняти звернення Трускавецької міської ради до голови Господарського       суду Львівської області згідно з додатком.

    2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування і ЗМІ.

 

Міський голова                                                                          А.Кульчинський

                                                                                 Додаток

                                                                                        до рішення міської ради

                                                                                          № 373 від  01.12.2916р.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОЛОВИ ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ми, депутати  Трускавецької міської ради, стурбовані ситуацією, яка склалася стосовно визнання  права на приватизацію нежитлової будівлі загальною площею  660,5 кв. м. по провулку Тихому,1 у м. Трускавці  приватним підприємством «Гарантбуд-2012», що є предметом спору у справі  № 914/2596/16, яка перебуває у провадженні Господарського суду Львівської області (суддя Коссак С.М.).

Нежитлова будівля по провулку Тихому,1 у м.Трускавці є пам’яткою архітектури місцевого значення (пам`ятка архітектури 1920 р.,(колишній пансіонат «Вавель»). Охоронний номер пам`ятки № 669-м згідно рішення Львівської обласної ради народних депутатів від 21.01.1986 року №44.

 ПП «Гарантбуд-2012»  було орендарем вказаної будівлі до 25 вересня  2016 року  на підставі Договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності міста Трускавця №36 від 25.10.2013 року. На сьогоднішній день термін дії Договору  оренди закінчився.  Заборгованість за орендну плату становить 43 887 грн., 09 коп.

Тодішньою владою  було прийнято явно незаконне рішення № 756 від 21.10.2014 року «Про доповнення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2014 році», згідно якого надано дозвіл ПП «Гарантбуд-2012» на приватизацію вказаного приміщення  шляхом викупу  без конкурсу та аукціону.

У провадженні  Господарського суду Львівської області  у 2015 році  вже перебувала  справа  за позовом ПП «Гарантбуд-2012» до Трускавецької міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору управління комунальної власності  Трускавецької міської ради, відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської обласної державної адміністрації  про  визнання права 40/100  ід.ч. у спільній   частковій   власності на майно - нежитлову будівлю по провулку Тихому,1 у м. Трускавці.  Свої  вимоги   позивач  мотивував  тим, що ним  проведено роботи по заміні інженерних мереж електропостачання та водопостачання, монтажні, оздоблювальні  та інші ремонтні роботи на загальну суму  більше 1 млн. грн.,   а  тому орендарем  (на їхню думку)  створено нову річ, на яку  він  набуває  законне право власності   Це  була класична схема тіньового викупу, рейдерського захоплення комунальної власності – через рішення суду. 

Причому  ПП зверталося до суду двічі (справи    №914/2712/15, №914/2991/15) і двічі залишав позов без розгляду, зрозумівши вочевидь, що  суд не прийме  завідомо незаконне рішення.

     На сьогоднішній день, не будучи орендарем вказаного приміщення та  маючи заборгованість з орендної плати, недобросовісний позивач знову робить спробу отримати у власність майно територіальної громади.

Повідомляємо  Вас,  що у провадженні Господарського суду  перебувають справи за позовом    заступника керівника Дрогобицької місцевої прокуратури  Львівської області до Трускавецької міської ради про визнання незаконним і скасування  рішення Трускавецької міської ради  № 756 від 21.10.2014 року «Про доповнення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2014 році»  (справа №914/2975/16, суддя Кидисюк Р.А.)  та  за позовом  заступника керівника Дрогобицької місцевої прокуратури  Львівської області  в інтересах управління комунальної власності   до  ПП «Гарантбуд-2012» про стягнення заборгованості  орендної   плати за договором оренди  та повернення нежитлової будівлі пам’ятки культурної спадщини (справа №914/2932/16, суддя Юркевич М.В.).

28 листопада 2016 року представником управління комунальної власності та представником Львівської обласної прокуратури   у справі № 914/2596/16  були  заявлені клопотання про зупинення  провадження у справі про визнання права на приватизацію нежитлової будівлі  до вирішення  вищезазначених  справ за позовами прокуратури.  Незважаючи на те, що у судді Коссака С.М. були всі підстави зупинити провадження,  він цього не зробив, а натомість  відклав  розгляд цих клопотань  на  05 грудня, 14.05 год.  

Ми не сумніваємося в об’єктивності та неупередженості суду, але в той же час просимо Вас прикласти всі можливі зусилля для захисту прав  і законних інтересів громади міста Трускавця та зберегти її майно, а саме пам’ятку  культурної спадщини  місцевого значення – нежитлову будівлю по  провулку Тихому, 1  у м. Трускавці.

    

Секретар міської ради                                                     Н.Пономаренко 

поіменне голосування

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок