РІШЕННЯ № 407 від 22 грудня 2016 року Про розірвання договору оренди землі з Чучупак Євгенією Семенівною та надання земельної ділянки в користування на умовах оренди ТзОВ «Золота корона хотелс»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 22 грудня 2016 р.              № 407

Про розірвання договору оренди землі з

Чучупак Євгенією Семенівною  та надання

земельної ділянки вкористування на умовах    

оренди ТзОВ «Золота корона хотелс»

Розглянувши заяви  Чучупак Євгенії Семенівни та ТзОВ «Золота корона

хотелс», керуючись ст.ст.12, 120, 123 Земельного кодексу України, ст.31  Закону  України "Про оренду землі", п.34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  беручи до уваги  Інформаційну довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна  від  25.11.2016 року,  міська рада

В И Р Ш И Л А:

1.Розірвати,за згодою сторін,зЧучупак Євгенією Семенівною договір оренди   землі від 05.02.2014 року № 97, площею0,1034 гапо вул. І.Мазепи, 2а  в м. Трускавці, кадастровий номер 4611500000:06:001:0014, наданої длябудівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (обслуговування пансіонату), в зв’язку з відчуженням об’єкту нерухомого майна, що розташоване на орендованій земельній ділянці.

2.Надати у користування на умовах оренди терміном на  5 років Товариству з обмеженою відповідальністю «Золота корона хотелс»  земельну ділянку (кадастровий номер - 4611500000:06:001:0014) площею 0,1034 га  по вул. І. Мазепи,2а  в м. Трускавець для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного  призначення (обслуговування пансіонату), за рахунок земель, що перебували в користуванні на умовах оренди в Чучупак Євгенії Семенівни, категорія земель – землі рекреаційного призначення. 

3. Юридичній особі, якій  передано земельну ділянку згідно цього рішення, використовувати її за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов'язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України, заборонено споруджувати об'єкти в межах червоних ліній вулиць.                                                                    

4. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради  та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.                                                                           

     5. Юридичній особі,  якій надано земельнуі ділянку, звернутися в Державну

реєстраційну службу, або в центр надання адміністративних послуг, щодо державної реєстрації права на отриману у  користування  на умовах оренди земельну ділянку.

            6. Чучупак Євгенії Семенівні  укласти з орендодавцем угоду про припинення  договору оренди землі та припинити  реєстрацію права оренди землі.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

 

   Міський  голова                                                       А.Кульчинський    

поіменне голосування

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок