РІШЕННЯ № 1075 від 25 жовтня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вул. Бориславській для продажу права оренди на земельних торгах

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ШОСТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 25 жовтня 2018 р.                               № 1075

Про надання дозволу на виготовлення

відповідної документації для підготовки лоту

земельної ділянки по вул. Бориславській для

продажу права оренди  на земельних торгах

 Керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                      В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 0,4000 га, що розташована за адресою: Львівська область,м. Трускавець, вул. Бориславська (в межах населеного пункту).

            2.Надати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, для будівництва та обслуговування  готельно-курортного комплексу із аквакомплексу та закритим  лікувально – оздоровчим басейном,   за рахунок земель  запасу Трускавецької міської ради.

          3.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою  організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.

           5.Виконавчому комітету міської ради забезпечити подання на затвердження сесією   міської  ради погодженої в установленому порядку відповідної документації.

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                            Міський  голова                                                А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок