РІШЕННЯ № 1879 від 27 cерпня 2020 року Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул. Стебницькій

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СІМДЕСЯТ СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27 серпня 2020 р.                     № 1879

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул. Стебницькій

Розглянувши заяву «Мале приватне підприємство «Витязь» керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                           В И Р І Ш И Л А :

        1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 0,0200 га, що розташована за адресою: Львівська область, м. Трускавець, вул. Стебницька (в межах населеного пункту).

         2.Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу на земельних торгах у формі аукціону, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства будівництво та обслуговання стоянки та приміщень по ремонту транспортних засобів,   за рахунок земель   Трускавецької міської ради не наданих у власність та користування та на виготовлення експертної грошової оцінки цієї земельної ділянки для продажу права власності на земельних торгах..

         3.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу   на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.

       5.Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією  міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                              Міський  голова                                                А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок