РІШЕННЯ №1924 від 10.11.2020 року Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0316га на вул. Мазепи в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах

                              УКРАЇНА                                  

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(СІМДЕСЯТ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від   10 листопада 2020 року               № 1924

                 

Про затвердження експертної грошової

оцінки земельної ділянки   площею 0,0316га

на вул. Мазепи в м. Трускавці   та продаж

земельної ділянки на земельних торгах

Розглянувши  звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки,  що знаходиться на вул. Мазепи   в  м. Трускавець,  від 12 жовтня 2020 року, керуючись главою 21 Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування  в Україні",  міська рада

                                                                                                                                   В И Р І Ш И Л А :

  1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки (кадастровий номер - 4611500000:07:003:0001  площею 0,0316 га на вул.Мазепи у  м. Трускавець для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово – розважальної та ринкової інфраструктуриі (02.10).

1.1.  Затвердити стартову ціну продажу у власність земельної ділянки площею 0,0316 га  на вул.Мазепи в розмірі  219 162 грн. (двісті дев’ятнадцять тисяч сто шістдесят дві гривні)   693,55 грн/м.кв.) на підставі експертної грошової оцінки від 12.10.2020 року.

1.2. Доручити міському голові  Кульчинському А.Б. укласти договір з виконавцем робіт на проведенню земельних торгів та договір  купівлі –продажу земельної ділянки з переможцем  земельних торгів.

       1.3. Розмір реєстраційного внеску визначається виконавцем і не може перевищувати 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на дату публікації оголошення про проведення земельних торгів.

         1.4. Розмір гарантійного внеску за лотом становить 5 відсотків стартової ціни продажу земельної ділянки.

   1.5.   Встановити значення  кроку торгів  з подальшим  послідовним  збільшенням ціни у розмірі 1% стартової ціни земельної ділянки.    

         1.6 За результатами земельних торгів (аукціону) переможцем підписується протокол земельних торгів на підставі якого укладається договір купівлі-продажу земельної ділянки   безпосередньо в день проведення торгів.

         1.7. Кошти за викуп земельної ділянки на земельних торгах ,підлягає сплаті переможцем торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.            

            1.8 Встановити   у разі винекнення підстави для анулювання результатів земельних торгів пеню в розмірі 100% (сто відсотків) від запропонованої суми переможцем земельних торгів.

            1.9 Встановити , що переможець земельних торгів з продажу земельної ділянки відшкодовує всі витрати , повязані з підготовки лота до земельних торгів в томучислі і в разі винекнення підстави для анулювання результатів земельних торгів.         

  1. Згідно вимог п.1.ст. 137 Земельного кодексу України  земельні торги провести не раніше 30-ти днів та не пізніше 90 днів  після оприлюднення оголошення про земельні торги.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

     

                                                                             Міський   голова                                                       А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок