РІШЕННЯ № 60 Від 30 грудня 2015 року Про звернення Трускавецької міської ради до Кабінету Міністрів України та Державної митної служби України

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ ШОСТОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   30 грудня 2015 року                 № 60

 

Про звернення Трускавецької міської

ради до Кабінету Міністрів України та

Державної митної служби України                                                                                

      

            Керуючись ч.2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи важливість проблематики - недостатнього облаштування спільного кордону з Європейським Союзом, а також незадовільного стану під’їзних шляхів до існуючих і планових пунктів пропуску через державний кордон, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

            1. Звернутися до Кабінету Міністрів України (звернення додається) з проханням вжити додаткових заходів щодо отримання коштів кредиту Республіки на капітальний ремонт під’їзних доріг до пункту пропуску через держаний кордон Нижанковичі – Мальховіце та Смільниця – Кросьценко на польській стороні.

            2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

                   Міський голова                                                          А.Кульчинський

 

                                                          

 

 

 

 

 

 

Прем’єр-міністрові України

п. А. Яценюку

 

ЗВЕРНЕННЯ

Вельмишановний Арсенію Петровичу!

            У межах Львівської області проходить 280 км державного кордону України з Республікою Польща. На даний час існує проблема недостатнього облаштування спільного кордону з Європейським Союзом, а також незадовільного стану під’їзних шляхів до існуючих і планованих пунктів пропуску через державний кордон.

19 вересня 2012 року відбулося підписання Угоди
у формі обміну нотами між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про створення на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення Нижанковичі – Мальховичі
для переміщення осіб та вантажів транспортними засобами з максимально допустимою масою до 3,5 тон, з виключенням пішохідного руху. Контроль зазначеного руху буде здійснюватися в об'єктах пункту пропуску через державний кордон, побудованих на території Республіки Польща.

Станом на 1 грудня 2015 року – польською стороною завершуюється виготовлення необхідної документації для будівництва пункту пропуску і у 2016 році розпочнуться роботи.

Для української сторони надзвичайно гострим залишаться питання забезпечення належного стану під’їзних шляхів до вказаного пункту пропуску, за будівництво якого повністю відповідає польська сторона. Капітальний ремонт дороги Т-14-01 КПП «Смільниця-Старий Самбір» 15+000-30+000, Т- 14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий 0+000-21+395 протяжністю 40,6 км. та мосту на ділянці 4+869 планується здійснити за рахунок кредитних коштів Уряду Польщі у договору між урядами України та Польщі щодо фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури, розпорядження щодо підписання якого №855-р “Про підписання Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаноїдопомоги” ухваленоКабінетом Міністрів України 19 серпня 2015 р. Додатково готовність виділення кредитних коштів підтвердив Президент Республіки Польща Анджей Дуда під час робочого візиту в Україну 14-15 грудня 2015 року.

Останніми роками рух автомобілів по асфальтобетонному покриттю цієї дороги, що знищено суцільною ямковістю та вибоїнами, став аварійно небезпечними для учасників дорожнього руху.

У зв’язку з викладеним звертаємося до Вас із проханням доручити відповідним органам центральної державної влади вжити додаткових заходів щодо отримання коштів кредиту Республіки Польща на капітальний ремонт під’їзних шляхів до планового пункту пропуску через державний кордон Нижанковичі – Мальховіце та пункт пропуску «Смільниця – Кросьценко».

Прийнято на четвертій сесії

Трускавецької міської ради

VІІ демократичного скликання

30 грудня 2015 року

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок