Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району Львівської області цілісних майнових комплексів установ освіти та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Трускавецької міської ради

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(                                                         СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                         2020 р.                               №

 

Про затвердження Актів безоплатної передачі

із спільної власності територіальних громад

Дрогобицького району Львівської області

цілісних майнових комплексів установ освіти

та майна, закріпленого за ними у комунальну власність

Трускавецької міської ради Львівської області

 

 

        З метою діяльності та безперебійного функціонування установ освіти Трускавецької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішень Дрогобицької районної ради № 28 від 29 грудня 2020 року «Про передачу бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району Львівської області до комунальної власності об’єднаних територіальних громад Дрогобицького району» та Трускавецької міської ради № 115 від 17.12.2020 року «Про отримання бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району Львівської області до комунальної власності Трускавецької міської ради Львівської області», міська рада 

                                                                                                                                             ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити Акти приймання-передачі майна , закріпленого за Модрицьким навчально-виховним комплекс I-III ступенів «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дрогобицького району Львівської області з балансу Відділу освіти Дрогобицької державної районної адміністрації на баланс до Відділу освіти Трускавецької міської ради згідно з Додатком №1.
  2. Затвердити Акти приймання-передачі майна, закріпленого за Доброгостівською середняьою загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. ім.Івана Боберського Дрогобицького району Львівської області згідно з балансу Відділу освіти Дрогобицької державної районної адміністрації на баланс до відділу освіти Трускавецької міської ради Додатком №2.
  3. Затвердити Акти приймання-передачі майна, закріпленого за Станильським навчально-виховним комплексом "Загальноосвітній навчальний заклад І ст.-дошкільний навчальний заклад" Дрогобицького району Львівської області згідно з балансу Відділу освіти Дрогобицької державної районної адміністрації на баланс до Відділу освіти Трускавецької міської ради Додатком №3.
  4. Затвердити Акти приймання-передачі майна, закріпленого за Уличненською середньою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Дрогобицького району згідно з балансу Відділу освіти Дрогобицької державної районної адміністрації на баланс до відділу освіти Трускавецької міської ради Додатком №4.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

                                                                                      Міський голова                                                   А. Кульчинський

 

 

 

 

 

 

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок