Рішення виконавчого комітету № 245 від 31.08.2016р. "Про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міськом маршруті загального користування № 2"

 

                               

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  31  серпня  2016  року         №  245

Про затвердження коефіцієнта співвідношення
кількості безплатно перевезених пасажирів до
пасажирів, що оплачують проїзд на міському
маршруті загального користування № 2

З метою забезпечення проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ефективного використання бюджетних коштів, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 31 травня 2016 року № 166 «Про затвердження програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 13 липня 2016 року № 482 «Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування», рішення Виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 26 липня 2016 року № 205 «Про внесення змін у схему руху міських маршрутів загального користування № 1 та № 2 м.Трускавець», враховуючи рішення міської комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах (протокол від 23.08.2016р. № 2), керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Трускавецької міської ради 

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 2 у розмірі – 0,48 на період з 05 серпня 2016 року по 04 листопада 2016 року.

2. Автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському маршруті загального користування № 2 при розрахунку суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян при користуванні пасажирським транспортом на міському маршруті № 2 застосовувати коефіцієнт співвідношення у розмірі відповідно до п.1 цього рішення.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

                            Міський голова                                                             А.Кульчинський                 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок