Рішення виконавчого комітету № 339 від 24.11.2016р. "Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 3"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  24  листопада  2016  року         №  339

Про затвердження коефіцієнту співвідношення
кількості безплатно перевезених пасажирів
до пасажирів, що оплачують проїзд на міському
маршруті загального користування № 3

З метою забезпечення проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ефективного використання бюджетних коштів, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 31 травня 2016 року № 166 «Про затвердження програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 13 липня 2016 року № 482 «Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування», рішення Трускавецької міської ради від 07 червня 2016 року № 204 «Про приєднання Комунального підприємства «Автотранспортне підприємство» до КП «Трускавецьтепло», враховуючи рішення міської комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах (протокол від 23.11.2016 року № 5), керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Трускавецької міської ради 

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міському маршруті загального користування № 3 у розмірі – 0,53 на період з 01 листопада 2016 року по 31 грудня 2016 року.

2. Автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському маршруті загального користування № 3 при розрахунку суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян при користуванні пасажирським транспортом на міському маршруті №3 застосовувати коефіцієнт співвідношення у розмірі відповідно до п.1 цього рішення.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

                                       Міський голова                                                             А.Кульчинський                 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок