previous arrow
next arrow
Slider

Рішення виконавчого комітету № 330 від 24.11.2016р. "Про проведення благоустрою та обслуговування прилеглої території до земельної ділянки по вул.Стуса,18"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  24  листоапада  2016 року         №  330              

Про  проведення благоустрою
та обслуговування прилеглої території до
земельної ділянки по вул.Стуса,18           

Керуючись ч.а п.7 ст.30  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розд.IV “Порядок здійснення благоустрою та утримання території підпримєств, установ, організацій та закріплених за ними територій” “Правил благоустрою м.Трускавця” затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., розглянувши заяву ТзОВ “Клініка стоматології Лужецького та Гуняка” від 11.11.2016р., виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1. Дозволити проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглої території до земельної ділянки по вул.Стуса,18  ТзОВ “Клініка стоматології Лужецького та Гуняка”, згідно ситуаційного плану, що додається (додаток №1).

            2. Зобов”язати ТзОВ “Клініка стоматології Лужецького та Гуняка” провести роботи по благоустрою прилеглої території з влаштуванням зовнішніх сходів для пішохідної доріжки у відповідності до погодженого плану благоустрою.

            3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради №634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання  території у відповідності до Закону.

            4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання території здійснювати у відповідності  пп.10. п7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою”.

            5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови   О.Балицького.

            Міський голова                                                               А.Кульчинський

Додаток - ситуаційний план.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок