Рішення виконавчого комітету № 50 від 23.02.2017р. "Про організацію військового обліку призовників та військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях на території м.Трускавець "

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  23  лютого  2017  року                   №  50


Про організацію військового обліку
призовників та військовозобов’язаних
на підприємствах, в установах та
організаціях на території  м.Трускавець

            На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», п. 1 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання  Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016р. № 921 (далі - Постанова КМУ) та з метою покращення ведення обліку призовників і військовозобов’язаних на території м.Трускавець виконавчий комітет Трускавецької міської  ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію про стан військового обліку на території м.Трускавець за 2016 рік взяти до відома (Додаток № 1).

2. Затвердити плани перевірок стану військового обліку і звірок карток ф. П-2, П-2ДС підприємств, установ, організацій м.Трускавець  з обліковими даними  відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Трускавецької міської ради та картотекою Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (далі-Дрогобицько-Бориславський ОРВК) на 2017 рік (Додатки № 2, 3, 4, 5).

            3. Затвердити План звірок карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи виконкому Трускавецької міської ради з обліковими даними  Дрогобицько-Бориславського ОРВК на 2017 рік (Додаток № 6).

            4. Затвердити графік приведення картотеки призовників та військовозобов’язаних відділу у відповідність до вимог додатку № 8 Порядку затвердженого Постановою КМУ  від 07.12.2016р. № 921 (Додаток № 7).

5. Керівникам підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності та підпорядкування:
5.1.Забезпечити функціонування системи військового обліку відповідно до визначених чинним законодавством повноважень.
5.2. З метою підготовки до перевірки стану військового обліку на території Львівської області комісією оперативного командування «Захід» здійснювати постійний контроль за наявністю повного комплекту нормативних документів, військово-облікової документації та дотриманням підлеглими працівниками правил військового обліку.
Правила військового обліку призовників і військовозобов’язаних (додаток № 1 Порядку затвердженого Постановою КМУ від 07.12.2016р. № 921) виготовити друкарським способом і вивісити на видному місці у приміщеннях, де ведеться військовий облік працюючих призовників та військовозобов’язаних (ст. 22, вказаного Порядку).
5.3. Інформувати Дрогобицько-Бориславський ОРВК про призначення, переміщення і звільнення працівників, які виконують обов’язки щодо ведення обліку військовозобов’язаних і призовників.
5.4. Забезпечити в повному обсязі виконання вимог Порядку затвердженого Постановою КМУ від 07.12.2016р. № 921.
5.5. Перевіряти наявність у військовозобов’язаних і призовників у разі прийняття на роботу необхідних військово­-облікових документів. Здійснювати прийняття на роботу військовозобов’язаних і призовників тільки після постановки їх на військовий облік у військовому комісаріаті за місцем реєстрації. Повідомляти  Дрогобицько-Бориславський ОРВК щодо військовозобов’язаних і призовників, прийнятих на роботу або звільнених з роботи у 7-денний термін з моменту прийняття (звільнення).
5.6. Провести згідно плану перевірку документації по веденню військового обліку та звірку особових карток форми П-2 з картотекою відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи (Додатки № 2, 3).
5.7. Сприяти військовозобов’язаним у виконанні ними військового обов’язку в запасі (проходженні зборів, проходження служби у військовому резерві та інше відповідно до вимог чинного законодавства). Вжити заходів щодо забезпечення оповіщення та своєчасного прибуття   працюючих військовозобов’язаних і призовників  за викликом Дрогобицько - Бориславського ОРВК для уточнення облікових даних, проходження медичної комісії, призову на строкову військову службу.
5.8. Окремим підприємствам, установам, організаціям (МРЦ «Перлина Прикарпаття», дитячий санаторій «Джерело», санаторій «Молдова», санаторій «Батьківщина», ПрАТ «Трускавецькурорт», КП «Трускавецька міська лікарня», ТзОВ «Ріксос–Прикарпаття», ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування», ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид», ТзОВ  «ГГК «Карпати», ДП санаторій «Кришталевий палац», ТзОВ санаторій «Шахтар», відділ освіти Трускавецької міської ради, ТОВ «Українська Готельна група», ТОВ «Хотел Менеджмент Груп», ЦМР та СЛ «Трускавецький», ТзОВ «Аква-Еко», ТзОВ санаторій «Парк здоров’я», ТзОВ «Фірма «Т.С.Б.», санаторій «Аркада», ЗАТ «Турбота ДП санаторій «Либідь»), відповідно до плану Дрогобицько-Бориславського ОРВК, забезпечити проведення перевірки стану військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних (при наявності), звірку карток ф. П-2 з обліковими даними військкомату, допускати до перевірки стану військового обліку на підприємствах (в разі потреби) працівників Дрогобицько-Бориславського ОРВК згідно затвердженого графіку перевірок та звірок (Додатки  № 4, 5).
5.9. Сприяти Дрогобицько-Бориславському ОРВК роботі по відновленню на військовому обліку громадян, віком від 45 до 60 років, на підставі змін до діючого законодавства щодо збільшення термінів перебування військовозобов’язаних у запасі.

6. Відділу реєстрації виконкому Трускавецької міської ради (п.Лужаниця Т.П.) відповідно до вимог п. 53 Порядку затвердженого Постановою КМУ від 07.12.2016р. №921 забезпечити надання Дрогобицько-Бориславському ОРВК відомостей про реєстрацію, банкрутство (ліквідацію) підприємств, установ, організацій та беззаперечне і повне виконання п. 58 зазначеного Порядку.

7. Бухгалтерії Трускавецької міської ради на виконання п.п. 32, 34 Порядку затвердженого Постановою КМУ від 07.12.2016р. № 921 проводити відшкодування витрат пов’язаних з відрядженням відповідальних за ведення обліку призовників та військовозобов’язаних до Дрогобицько-Бориславського ОРВК для проведення звірки карток первинного обліку відділу з обліковими даними військкомату у відповідності до затвердженого плану звірок (Додаток № 6).

8. Головному спеціалісту з питань кадрової роботи (Пальчикевич І.Б.) підготувати документацію з військового обліку, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час до перевірки стану військового обліку на території Львівської області комісією оперативного командування «Захід».

9. Відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи (п. Солян Ю.М.) :
9.1. Довести до відома керівників підприємств, установ, організацій м. Трускавець завдання та затверджені плани перевірок і звірок (Додатки № 2, 3, 4, 5).
9.2. З метою підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення обліку призовників і військовозобов’язаних забезпечити прибуття спеціалістів відділу на заняття до Дрогобицько-Бориславського ОРВК відповідно до затвердженого Тематичного плану проведення занять на 2017рік (Додаток № 8).
9.3. Привести картотеку відділу у відповідність до вимог Порядку затвердженого Постановою КМУ від 07.12.2016р. № 921 (Додаток № 7 ).
9.4. До 01.06.2017р. провести звірку картотеки первинного обліку відділу з обліковими даними військового комісаріату (Додаток № 6), підготувати документацію з військово-облікової, мобілізаційної роботи для проведення планової перевірки 02.06.2017р. Дрогобицько-Бориславським ОРВК.
9.5. Провести методичні заняття з відповідальними за ведення  військового обліку  на підприємствах, установах, організаціях міста щодо організації обліку призовників та військовозобов’язаних згідно річного плану роботи відділу.

  10. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

                                              Міський голова                                                            А.Кульчинський

            Додатки.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок