previous arrow
next arrow
Slider

Рішення виконавчого комітету № 112 від 20.06.2017р. "Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  20  червня  2017  року              №  112

Про затвердження тарифів
на послуги з централізованого
водопостачання та водовідведення

       Розглянувши звернення ТОВ «Трускавецький водоканал» щодо коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, беручи до уваги схвалення розміру скоригованих тарифів Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до протоколу засідання Комісії від 26.04.2017р. № 41, керуючись п.10 ст.31 Закону «Про житлово-комунальні послуги», п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  від 01 червня 2011р. № 869, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово–комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», п.2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи гостру потребу приведення тарифів до рівня економічно обґрунтованих та з метою недопущення припинення водопостачання та водовідведення міста Трускавця, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити ТОВ «Трускавецький водоканал» тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у розмірі 20,72 грн. за 1 куб.м з ПДВ в т.ч.:

   - централізоване водопостачання  16,41 грн. на 1куб.м з ПДВ;

   - централізоване водовідведення     4,31 грн. на 1куб.м з ПДВ

  1.  Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради.
  2. Рішення набирає чинності через 15 днів з дня оприлюднення.
  3. Вважати тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, встановлені Постановою НКРЕКП від 14.04.2016р. № 615 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ТОВ «Трускавецький водоканал», такими, що втратили чинність.
  4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Балицького О.М.

                     Міський голова                                                                        А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок