Рішення виконавчого комітету № 136 від 27.07.2017р. "Про затвердження результатів конкурсу з надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території м.Трускавець"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  27  липня  2017  року            №  136

Про затвердження результатів конкурсу з надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території м.Трускавець  


              Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи»,  керуючись  постановами  Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів»,  наказу Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011р. № 145 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць», беручи до уваги протокол конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із збирання та перевезення твердих побутових відходів на території м.Трускавець № 4 від 19.07.2017р., з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами  в місті Трускавці, виконавчий комітет  міської ради  

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території м.Трускавець - визнати переможцем  конкурсу  (протокол № 4 від 19 липня 2017 року). 
  2. Укласти  з переможцем конкурсу Договір про надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів на території м.Трускавець терміном на 12 місяців.
  3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Балицького О. 

Міський голова                                                           А. Кульчинський

                                                                                                   

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок