Рішення виконавчого комітету № 139 від 27.07.2017р. "Про зарахування на квартирний облік Станішовського Володимира Любомировича"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  27  липня  2017  року              №  139

Про зарахування на квартирний облік
Станішовського Володимира Любомировича


            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Житловим кодексом УРСР,  Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», розглянувши   заяву гр.Станішовського Л.В. та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях,  виконком  міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зарахувати на квартирний облік Станішовського Володимира Любомировича, складом сім’ї одна особа (він), проживає у м.Трускавці по вул.Крушельницької, 33  в частині житлового будинку, що складається з двох кімнат, житловою площею - 29,6м2 з кухнею та комунальними вигодами, де проживає чотири особи.

            Потребує покращення житлових умов у зв’язку з проживанням в одній кімнаті осіб різної статі старші за 9 років, відповідно до  п.п.7 п.13 Правил обліку…

            Станішовський Володимир Любомирович є учасником бойових дій та брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету  та територіальної цілісності України перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції.

            Користується правом першочергового надання житла відповідно до п. 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                                   А. Кульчинський

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок