РІШЕННЯ виконавчого комітету № 145 від 10.08.2021р. "Про погодження благоустрою та обслуговування прилеглої території до житлового будинку № 22 по вул.Сагайдачного з влаштуванням стоянки автотранспорту"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  10 серпня 2021 року         №  145       

Про погодження благоустрою та
обслуговування прилеглої території до
житлового будинку № 22 по вул.Сагайдачного
з влаштуванням стоянки автотранспорту

          Керуючись п.7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.4.1 розд.IV «Правил благоустрою м.Трускавця» затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., беручи до уваги заяву Галини Зварич,  виконком міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

  1. Погодити проведення робіт з благоустрою та обслуговування прилеглої території до житлового будинку № 22 по вул.Сагайдачного з влаштуванням стоянки автотранспорту, згідно проекту, що додається.
  2. Зобов’язати заявницю Г.Зварич провести роботи по благоустрою прилеглої території до житлового будинку № 22 по вул.Сагайдачного з влаштуванням стоянки автотранспорту у відповідності до погодженого проекту благоустрою у місячний термін з початку робіт.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання закріпленої за ним території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання закріплених територій здійснювати у відповідності пп.10 п.7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою «Правил благоустрою м. Трускавця».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                                  Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок