previous arrow
next arrow
Slider

РІШЕННЯ № 773 від 20 грудня 2017 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Суховоля,67 в м. Трускавці

                                         УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 20 грудня 2017 р.              № 773

Про  відмову в наданні  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по вул. Суховоля,67

в м. Трускавці          

              Розглянувши заяву ТзОВ «Парк Резорт Сервіс», схему розміщення земельної ділянки ,яку пропонується відвести, Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності  на нерухоме майно, державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об’єктів нерухо-хомого  майна щодо об’єкта нерухомого майна від 16.09.2016 р № 68225826, керуючись Постановою Кабінету Міністрів УРСР №548 від 09.11.1981року «Про межі округів та  зон санітарної охорони курортів Трускавець у  Львівській області   та Євпаторії у Кримській області», Законом України «Про курорти», рішенням виконавчого комітету Львівської обласної ради народних депутатів від 09.10.1984р №495 «Про мережу територій і об’єктів природно - заповідного фонду області» з внесеними змінами рішенням Львівської обласної ради від 21.03.2017р. №406,  Законом України «Про природно-заповідний фонд України», містобудівною документацією « Коригування  Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, рішення міської ради № 693  від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», Постановою Кабінету Міністрів України  від 18 грудня 1998 р. N 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об єктів»,  ст.ст.12,48,123  Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада 

                                                                                                                       В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

  1. Відмовити  Товариству з обмеженою відповідальністю «Парк Резорт Сервіс»  в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,07га по вул. Суховоля,67 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, в зв’язку з невідповідністю місця розташування цієї земельної ділянки вимогам законів  України «Про курорти»,  «Про природно-заповідний фонд України», Земельному кодексу України  оскільки  ця земельна ділянка знаходиться в межах І-ї зони санітарної охорони мінеральних джерел та в межах парку – пам’ятки садово – паркового мистецтва місцевого значення, який включений  в мережу територій і об’єктів природно-заповідного фонду Львівської області.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( А.Стародуб).

 

                                                                                         Міський голова                                                        А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок