previous arrow
next arrow
Slider

РІШЕННЯ № 775 від 20 грудня 2017 року Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоті для продажу їх на земельних торгах

                                   УКРАЇНА                                             

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 20 грудня 2017 р.                       775

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

відповідної документації для підготовки

лоті  для продажу їх на  земельних торгах

 

Керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота та  беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради №363 від 01.12.2016року та 524 від 20.04.2017 року, міська рада  

                                                                                                                                    В И Р І Ш И Л А :

  1. Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 0,0720 га, що розташована за адресою: Львівська область, м.Трускавець (в межах населеного пункту), вул.Воробкевича.

    2.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки зі зміною цільового призначення з « будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», зазначеної в п.1. даного рішення, для продажу її  у власність на земельних торгах у формі аукціону.

          3.Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.1. даного рішення, для продажу її на земельних торгах у формі аукціону.

4.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до

продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із       спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.
  1. Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( А.Стародуб).

 

      

                                                                                         Міський голова                                                                        А.Кульчинський    

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок