previous arrow
next arrow
Slider

РІШЕННЯ № 18 Від 3 грудня 2015 року Про затвердження міської програми «Термомодернізація об’єктів житлового фонду та об’єктів бюджетної сфери м. Трускавця на 2016-2021 роки»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДРУГА СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 03   грудня 2015 року                 № 18

      

Про затвердження міської програми «Термомодернізація об’єктів житлового фонду та об’єктів бюджетної сфери м. Трускавця на 2016-2021 роки»

З метою підвищення енергоефективності будівель, покращення умов проживання та зниження собівартості енергоресурсів, керуючись п. 22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити міську програму фінансової «Термомодернізація об’єктів житлового фонду та об’єктів бюджетної сфери м. Трускавця на 2016-2021 роки».

  1. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва вносити пропозиції по реалізації міської програми до проекту бюджету на відповідний фінансовий рік окремим рядком.
  1. Фінансовому управлінню Трускавецької міської ради проводити фінансування заходів міської програми в межах бюджетних призначень на відповідний фінансовий рік.
  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна.

Міський голова                                      А. Кульчинський

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок