Про зарахування на квартирний облік

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від                                         2020 р.       №

 

Про зарахування на квартирний облік
Кахнича Ярослава Васильовича     

     Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.34 Житлового кодексу УРСР, п.п.1,7 п.13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, п.10 ст.20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розглянувши заяву та подані документи від гр.Кахнича Ярослава Васильовича, беручи до уваги Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта № 230329265 та № 230331525 від 30.10.2020 р. та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

     1. Зарахувати на квартирний облік Кахнича Ярослава Васильовича, складом сім’ї дві особи (він, дружина), проживає м.Трускавці по вул.______________ квартира № ___.  Квартира складається з трьох кімнат, житловою площею – 37,4 кв.м. з кухнею та усіма комунальними вигодами, де зареєстровано шість осіб.
   Потребує покращення житлових умов у зв’язку з забезпеченістю житловою площею нижче за встановлений рівень та проживанням в одній кімнаті осіб різної статі старші за 9 років.
1.2. Включити Кахнича Ярослава Васильовича, складом сім’ї дві особи (він, дружина) в списки позачергового надання житла, як учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (категорія1).
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                                    А. Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок