Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового опалювального сезону 2021-2022рр.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від   ___ ____________ 2021року         №                                                

                 

Про підготовку міського господарства
до осінньо-зимового опалювального
сезону 2021-2022рр.

            Керуючись  Законами України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», з метою забезпечення координації ефективного виконання заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу  територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період, вчасного початку опалювального сезону 2021/22 року і сталого функціонування підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Затвердити заходи щодо забезпечення вчасної підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери територіальної громади  до опалювального сезону 2021/22 років згідно додатку №1.
 2. Затвердити склад робочої групи з координації та вирішення проблемних питань з  підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року згідно додатку № 2.
 3. Керівникам підприємств, організацій та установ міста :
3.1. в термін до 01.10.2021 р. забезпечити готовність  підприємств, організацій та установ до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року з оформленням відповідних актів готовності, згідно розділу 2 Наказу Державного комітету з питань житлово-комунального господарства «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» від 17.05.2005р. № 76.
3.2. забезпечити відповідно до чинних законодавчих актів до 1 жовтня 2021 року встановлення договірних стосунків між власниками майна, виробниками, надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.
3.3. забезпечити до 15 жовтня 2021 року стовідсоткову поточну оплату за енергоносії та ліквідації існуючої заборгованості, яка виникла в опалювальний сезон попередніх періодів.
3.4. вжити заходів щодо забезпечення об’єктів бюджетної сфери до опалювального сезону необхідним обсягом лімітів газу та твердого палива.
3.5. зобов’язати керівників ТзОВ «Трускавецький водоканал», відділу освіти Трускавецької міської ради, НКП «Трускавецька міська лікарня», відділу культури Трускавецької міської ради вжити всіх заходів, передбачених діючим законодавством щодо 100% розрахунків споживачів за надані послуги та спожиті енергоносії.
 1. Покласти відповідальність за вчасну і якісну підготовку будівель, споруд, об’єктів та мереж  до осінньо-зимового сезону 2021/22 року :
4.1. комунальної власності - на керівників профільних відділів, управлінь та установ міської ради;
4.2. приватної власності  та відомчого підпорядкування – на керівників відповідних підприємств, організацій та установ.
 1. Встановити, що керівники комунальних підприємств, установ та організації, голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків несуть персональну відповідальність за виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового сезону 2021/22 років
 2. Відділу інформаційної політики та зв’язку з громадськістю Трускавецької міської ради організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки до осінньо-зимового сезону 2021/22 років.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови п.О.Балицького.

Міський голова                                                                                                  А. Кульчинський

                     Додаток 2
             до рішення міськвиконкому
             №      від               2021р.
С К Л А Д
робочої групи з  координації та вирішення проблемних питань з підготовкижитлово-комунального господарства  до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2021/22 року.
Балицький.О. М.     -  голова комісії, заступник міського голови;
Стефанків С. М.        -  заступник голови комісії, заступник міського голови.
Члени робочої групи :
Максимич С.В.        - начальник УЖКГ і Б;     
Солян Ю. М.            - начальник відділу з питань діяльності правоохоронних
                                    органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення ;
Губицька М. В.        -  голова постійної депутатської комісії Трускавецької міської ради з питань житлово-комунального
                                     господарства,  транспорту, будівництва та інженерних комунікацій;
Бучкович Р. Я.         -  генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал»;
Веретка Н. В.           -  директор КП «Парк Курортний»;
Лобик О. П.              - завідувач відділу освіти;
Ільницька В. Я.        - начальник управління соціального захисту населення;

Керуюча справами                                                      О. Петранич

                                     Додаток 1 
                                              до рішення міськвиконкому
             №        від               2021р.
Заходи
щодо забезпечення своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства територіальної громади до опалювального сезону 2021/2022 років

 

 1. Вжити заходів щодо погашення у повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості з оплати спожитих у поточному році природного газу, електричної і теплової енергії, води та наданих послуг з водовідведення, а також забезпечити щомісячну оплату поточного споживання енергоносіїв і житлово-комунальних послуг згідно із договорами.
ТзОВ «Трускавецький водоканал»
Управління соціального захисту
Голови ОСББ
Відділ освіти
Відділ культури
НКП «Трускавецька міська лікарня»
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. Проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати спожитих енергоносії і житлово-комунальних послуг, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судочинні органи та інше.
ТзОВ «Трускавецький водоканал»
Голови ОСББ
Управління соціального захисту
Термін:постійно
 1. Забезпечити виконання спільного наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року №620/378 «Про затвердження Правил підготовки господарств до опалювального періоду»
Відділ освіти
Відділ культури
НКП «Трускавецька міська лікарня»
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. Забезпечити своєчасну перевірку та прочищення димових і вентиляційних каналів житлових та громадських будинків. У разі виявлення несправних та непридатних для подальшої експлуатації димових і вентиляційних каналів попередити власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)) про заборону користування газовим обладнанням, невідкладно надіслати газорозподільному підприємству акт перевірки технічного стану димових та вентиляційних каналів для подальшого відключення газових приладів від системи газопостачання
Голови ОСББ
Відділ освіти
Відділ культури
НКП «Трускавецька міська лікарня»
Термін: до 15 вересня 2021р.
 1. Забезпечити якісне обслуговування та підготовку до експлуатації в осінньо-зимовий період 2021/2022 років модульних індивідуальних теплових пунктів та приладів обліку.
Відділ освіти
Відділ культури
НКП «Трускавецька міська лікарня»
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. Вжити заходів щодо створення необхідних запасів рідкого та твердого палива. Привести у робочий стан дизельні електростанції ті інші резервні джерела живлення, наявні на підприємствах і організаціях, та забезпечити їх п’ятиденною нормою палива.
Відділ освіти
Відділ культури
НКП «Трускавецька міська лікарня»
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. Розробити та погодити з міською службою цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій оперативні плани спільних дії, спрямованих на локалізацію аварій систем тепло-, електро-, і газопостачання усіх форм власності
Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. Вжити заходів щодо дотримання на підприємствах житлово-комунального господарства усіх форм власності, а також на об’єктах соціальної сфери правил техніки безпеки та пожежної безпеки згідно з чинним законодавством.
Відділ освіти
Відділ культури
НКП «Трускавецька міська лікарня»
ТзОВ «Трускавецький водоканал»
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. Вжити заходів щодо підготовки внутрішньобудинкових інженерних мереж закладів бюджетної та соціальної сфери до стабільної роботи протягом осінньо-зимового періоду
Відділ освіти
Відділ культури
НКП «Трускавецька міська лікарня»
ТзОВ «Трускавецький водоканал»
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. Забезпечити підготовку необхідного інвентарю та посипного матеріалу для роботи в осінньо-зимовий період
        КП «Парк Курортний»
        Голови ОСББ
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. Забезпечити підготовку спеціалізованої снігоприбиральної техніки для роботи в осінньо-зимовий період та створити необхідний резерв паливо-мастильних матеріалів.
        КП «Парк Курортний»
Термін: до 1 жовтня 2021р.
 1. При підготовці підприємств до роботи в зимовий період, особливу увагу звернути на комплектацію котлів автоматикою газової безпеки, підготовки ємностей запасу води, розробку схем і проведення відповідних робіт щодо можливого переведення котелень на резервне енергоспоживання, повірку газових лічильників, оформлення документації для отримання дозволу на пуск газу та інше.
Відділ освіти
Відділ культури
НКП «Трускавецька міська лікарня»
Термін: до 1 жовтня 2021р.

 

Керуюча справами                                                                                  О. Петранич

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок