Про відмову в зарахуванні на квартирний облік

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від                                          2018 р.              №  

Про відмову в зарахуванні на квартирний облік
_______________________

            Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.60 Житлового кодексом УРСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. № 470, розглянувши заяву гр. ________________________ та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях,  виконком  міської ради

В И Р І Ш И В :

            1.Відмовити __________________ в зарахуванні  на квартирний облік   у місті Трускавці у зв’язку з відсутністю підстав, так як він не входить до числа осіб визначеним  п.13 п.п.8 Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР (внутрішньо переміщених осіб з числа  інвалідів війни, визначених  у пункті 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», та членом  їх сімей;  а також членом сім’ї загиблих, визначені  абзацом четвертим – восьмим, шістнадцятим – двадцять другим пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту»).

            __________________  є внутрішньо переміщеною  особою,  інвалідом війни 3-ої групи та має право на пільги  згідно  п.1 ст.7 Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», а також має у приватній власності  однокімнатну квартиру у м. Костянтинівка, Донецької області на підконтрольній території України.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                                                     А. Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок