Проекти рішень на сесію

Про внесення змін до рішення міської ради від 09.03.2017 року №462 "Про затвердження програми придбання, обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2017 рік

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

 ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 (________________________ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від               2017  року                   №

 Про внесення змін до  рішення міської ради від 09.03.2017 року №462 "Про затвердження програми придбання, обслуговування та монтажу  обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2017 рік                                                                      

Керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення загального рівня безпеки м.Трускавець, для підтримки порядку, аналізу і розкриття злочинів, міська рада

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А  :

  1. Внести зміни та доповнення до програми «Безпечне місто» затвердженої рішенням міської ради №462 від 09.03.2017 року а саме:
  • - У розділі VI плану заходів щодо реалізації програми замінити пункт 3 «Придбання Опори металевої 5 м. з виносом над проїзною частиною» на «Придбання сервера відеоспостереження».
  • - У пункті 4 змінити «Придбання та монтаж дорожнього маршу 9м. висота 5м» на «Придбання дискового масиву».
  • - У пункті 5 змінити «Монтаж марша дорожнього» на «Монтаж сервера».
  • - У пункті 6 «Монтаж опори, камери на опорі освітлення 3 м.» на «Монтаж камери на опорі освітлення, медіаперетворювача».
  • - У додатку №3 замінити «Придбання та монтаж Опори металевої 5м. з виносом над проїзною частиною, Металевого дорожнього маршу 9м. вис.5м., відеокамери, медіаперетворювача» на «Придбання сервера відеоспостереження та дискового масиву, відеокамери, медіаперетворювача»
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності, майна (п. О.Карпин).

 

                        Міський  голова                                                А.Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок