16-р. 15.01.2019 рік "Про стан військового обліку на підприємствах, в установах, організаціях на території м. Трускавець у 2018 році та завдання на 2019 рік"

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 15.01.2019 року                              16 - р

 

Про стан військового обліку на

підприємствах, в установах,

організаціях на території  

м. Трускавець у 2018 році та

завдання на 2019 рік

 

            Відповідно до вимог Закону України «Про  військовий обов’язок і військову службу»,   п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання  Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016р. № 921 (далі - Постанова КМУ) керуючись розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації «Про стан військового обліку на території Львівської області у 2018 році та завдання на 2019 рік» від 10.01.2019 року № 10/0/5-19 з метою покращення ведення обліку призовників і військовозобов’язаних на території м. Трускавець у 2019 році:

 1. Аналіз стану військового обліку на території м. Трускавець за 2018 рік взяти до відома (додаток № 1).
 2. Затвердити плани перевірок стану загального військового обліку і звірок  карток              ф. П-2, П-2ДС підприємств, установ, організацій м. Трускавець з обліковими даними  відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконавчого комітету Трускавецької міської ради та картотекою Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (далі-Дрогобицько-Бориславський ОРВК)  на  2019 рік  (додатки № 2, 3, 4).
 3. Затвердити план проведення звірок карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради з обліковими даними  Дрогобицько-Бориславського ОРВК на 2019 рік (Додаток № 5).
 4. Затвердити заходи щодо організації та покращення стану військового обліку на території м. Трускавець у 2019 році (Додаток № 6).
 5. Керівникам підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності та підпорядкування:

5.1. Вжити відповідних заходів по виконанню вимог чинного законодавства на підставі аналізу стану військового обліку призовників та військовозобов’язаних на підприємствах, установах і організаціях м. Трускавець за підсумками роботи 2018 року згідно з додатком № 6.

5.2. Забезпечити функціонування системи військового обліку відповідно до визначених чинним законодавством повноважень.

5.3. З метою підготовки до перевірки стану військового обліку комісіями Львівської ОДА, Дрогобицько-Бориславського ОРВК здійснювати постійний контроль за наявністю повного комплекту нормативних документів, військово-облікової документації та дотриманням підлеглими працівниками правил військового обліку.

5.4. Інформувати Дрогобицько-Бориславський ОРВК про призначення, переміщення і звільнення працівників, які виконують обов’язки щодо ведення обліку призовників і військовозобов’язаних.

5.5. Забезпечити в повному обсязі виконання вимог Порядку затвердженого Постановою КМУ від 07.12.2016 р. № 921.

5.6. Перевіряти наявність у військовозобов’язаних і призовників у разі прийняття на роботу необхідних військово­-облікових документів. Здійснювати прийняття на роботу військовозобов’язаних і призовників тільки після постановки їх на військовий облік у військовому комісаріаті за місцем реєстрації. Повідомляти  Дрогобицько-Бориславський ОРВК щодо військовозобов’язаних і призовників, прийнятих на роботу або звільнених з роботи у 7-денний термін з моменту прийняття (звільнення).

5.7. Провести згідно плану перевірку документації по веденню загального військового обліку та звірку особових карток форми П-2 з картотекою відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення (Додаток № 2).

5.8. Сприяти військовозобов’язаним у виконанні ними військового обов’язку в запасі (проходженні зборів, проходження служби у військовому резерві відповідно до вимог чинного законодавства). Вжити заходів щодо забезпечення оповіщення та своєчасного прибуття   працюючих призовників і військовозобов’язаних  за викликом Дрогобицько - Бориславського ОРВК для уточнення облікових даних, проходження медичної комісії, призову на строкову військову службу.

5.9. Окремим підприємствам, установам, організаціям (МРЦ «Перлина Прикарпаття», дитячий санаторій «Джерело», санаторій «Молдова», ТОВ «Хотел Менеджмент Груп», санаторій «Батьківщина»,КП «Трускавецька міська лікарня», ТзОВ «Ріксос–Прикарпаття», ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування», ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид», ТзОВ  «ГГК «Карпати», ДП санаторій «Кришталевий палац», ТзОВ санаторій «Шахтар», ТОВ «Українська Готельна група»,  санаторій «Трускавець» СБУ, ЦМР та СЛ «Трускавецький», ТзОВ «Аква-Еко», ТзОВ санаторій «Парк здоров’я», ТзОВ «Фірма «Т.С.Б.», санаторій «Аркада», КП «Трускавецька міська лікарня»,відповідно до плану Дрогобицько-Бориславського ОРВК забезпечити проведення перевірки стану військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних (при наявності), звірку карток ф. П-2 з обліковими даними військкомату, допускати до перевірки стану військового обліку на підприємствах (в разі потреби) працівників Дрогобицько-Бориславського ОРВК згідно затвердженого графіку перевірок та звірок (Додатки  № 3, 4).

5.10. Сприяти Дрогобицько-Бориславському ОРВК в роботі по відновленню на військовому обліку громадян, віком від 45 до 60 років, на підставі змін до діючого законодавства щодо збільшення термінів перебування військовозобов’язаних у запасі.

 1. Відділу бухгалтерського обліку Трускавецької міської ради на виконання п.п. 32, 34 Порядку затвердженого Постановою КМУ від 07.12.2016р. № 921 проводити відшкодування витрат, пов’язаних з відрядженням відповідальних за ведення обліку призовників та військовозобов’язаних до Дрогобицько-Бориславського ОРВК для проведення звірки карток первинного обліку відділу з обліковими даними військкомату у відповідності до затвердженого плану проведення звірок (Додаток № 5).
 2. Керуючій справами Трускавецької міської ради вирішити питання щодо створення відповідно до пункту 12 Порядку затвердженого Постановою КМУ від 07.12.2016р. № 921 окремого військово-облікового підрозділу з чисельністю згідно норм визначених у пункті 10 даного Порядку та здійснити перерозподіл функціональних обов’язків працівників окремого ВОП у відповідності до чинного законодавства.     
 3. Відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Трускавецької міської ради (п. Солян Ю.М.)  взаємодіяти з Дрогобицько-Бориславським ОРВК :

8.1. Забезпечити надання методичної допомоги з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних та  контроль за станом цієї роботи на підприємствах, в установах і організаціях.

8.2. Довести до відома керівників підприємств, установ, організацій м. Трускавець завдання та затверджені плани перевірок і звірок (Додатки № 2,3,4).

8.3. З метою підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення обліку призовників і військовозобов’язаних забезпечити прибуття спеціалістів відділу на заняття до Дрогобицько-Бориславського ОРВК відповідно до плану проведення занять військкомату на 2019 рік.

8.4. До 01.06.2019р. провести звірку картотеки первинного обліку відділу з обліковими даними військового комісаріату (Додаток № 5).

8.5. Провести методичні заняття з відповідальними за ведення  військового обліку  на підприємствах, установах, організаціях міста щодо організації обліку призовників та військовозобов’язаних згідно річного плану роботи відділу.

 1. Розпорядження міського голови від 04.01.2018 р. № 4-р «Про стан військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях на території м. Трускавець у 2017 році та завдання на 2018 рік» вважати таким, що втратило чинність.
 2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови п. О.М. Балицького.

Міський голова                                                          Андрій Кульчинський

 

Додаток  № 1

                                                                                          до розпорядження міського голови 

                                                                                  від 15.01. 2019 року № 16 -р

 

Аналіз

стану військового обліку на підприємствах, установах, організаціях

м. Трускавець у 2018 році.

            Відповідно Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016р. № 921 « Про затвердження Порядку з організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 25.01.2018 року

 №51/0/5-18 «Про стан військового обліку на території Львівської області у 2017 році та завдання на 2018 рік» та з метою покращення стану військового обліку на території

м.Трускавець у 2019 році виконком Трускавецької міської ради, відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення, керівники підприємств, установ, організацій міста у взаємодії з Дрогобицько-Бориславським об’єднаним районним військовим комісаріатом виконував  комплекс заходів, направлених на належне ведення військового обліку та контролю за його станом.

З метою вдосконалення єдиної системи обліку військовозобов’язаних та призовників, стану оборонної роботи  та відповідно до вимог чинного законодавства протягом 2018 року відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, Дрогобицько-Бориславським ОРВК спільно з підприємствами, установами, організаціями міста було здійснено ряд заходів:

- розпорядження міського голови від 04.01.2018 року № 4-р «Про стан військового обліку призовників та військовозобов’язаних на підприємствах, в установа та організаціях на території м. Трускавець у 2017 році та завдання на 2018 рік»» підведені підсумки роботи за 2017 рік та затверджені графіки перевірок, звірок, методичних занять на 2018 рік;

- з метою покращення стану військового обліку на території м. Трускавець та приведення його у відповідність до вимог Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 розпорядженням міського голови від  26.01.2018 р. № 39-р «Про заходи щодо організації та покращення стану військового обліку на території м.Трускавець у 2018 році» затверджені заходи щодо організації та покращення стану військового обліку у 2018р.:

             - організована підготовка та проведення перевірок підприємств, установ, організацій міста Дрогобицько-Бориславським ОРВК ;

            -  здійснена звірка карток ф. П-2 підприємств, установ, організацій з обліковими даними Дрогобицько-Бориславського ОРВК;           

            - в повному обсязі проведена звірка картотеки військовозобов’язаних та призовників відділу з обліковими даними Дрогобицько-Бориславського ОРВК;

           - проведена планова перевірка документації по веденню загального військового обліку та звірка карток ф. П-2, П-2ДС підприємств, установ та організацій м. Трускавець з картотекою первинного обліку відділу;

             - проведені інструктивні заняття з відповідальними за ведення військового обліку;

             - проведена звірка карток первинного обліку відділу з картотекою призначених в команди Дрогобицько-Бориславського ОРВК; 

             - в повному обсязі звірена електронна форма списку військовозобов’язаних запасу, що перебувають на обліку у Трускавецькому відділі оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення;

- відповідно до внесених змін щодо збільшення граничного віку перебування військовозобов’язаних в запасі проводилась робота по відновленню на військовому обліку громадян, віком 45- 60 років.

           У 2018 році Дрогобицько-Бориславським ОРВК була проведена перевірка стану військово-облікової роботи на 17 підприємствах, установах та організаціях м. Трускавець. За підсумками   перевірок встановлено, що військовий облік на всіх перевірених об’єктах ведеться відповідно до вимог чинного законодавства.

04 жовтня 2018 року Дрогобицько-Бориславським ОРВК проведена перевірка стану військового обліку відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення.  За підсумками перевірки робота відділу з військового обліку   оцінена  на  «добре».        

Відповідно до затвердженого рішенням виконкому Трускавецької міської ради  плану перевірок на 2018 рік відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення проведено перевірки стану загального військового обліку на 31 підприємстві, установі, організації міста та проведена звірка карток ф. П-2, П-2ДС з обліковими даними відділу. ТОВ «ТКО Комфорт-сервіс» не перевірено і не звірено у зв’язку з відсутністю на підприємстві військовозобов’язаних.

Аналіз результатів проведених перевірок свідчить про те, що стан військового обліку більшості перевірених об’єктів відповідає вимогам законів України, інших нормативно – правових актів, військовий облік організований на належному рівні, здійснюється належний контроль за його станом.

Відмічається системна робота щодо контролю за дотриманням правил військового обліку працівників КП «Трускавецька міська лікарня» (відповідальна за ведення військового обліку Айбін Л.І.), санаторію «Кришталевий палац» ( Вараксіна М.М.), дитячого санаторію «Джерело» (Вавілова Н.В.), ТзОВ  фірма «Т.С.Б.» (Дяків Н.П.), санаторію «Батьківщина» (Лях Л.Ф.), ТзОВ ГКК «Карпати» (Павлів О.П.),  санаторію «Трускавець» СБУ (Пузич І.Д.), ДП санаторій «Молдова» (Лук’янова О.О.), ТзОВ «Ріксос-Прикарпаття» (Солодова Л.М.), МРЦ МВСУ «Перлина Прикарпаття»(Галик І.Т.),  ПП ТзОВ «Аква-Еко» (Доросевич І.І.) .

Але, незважаючи на вимоги щодо покращення стану військового обліку, заходи, які визначені розпорядженням міського голови  від  04.01.2018 р.. № 4-р «Про стан військового обліку на підприємствах, установах, організаціях на території м. Трускавець у 2017 році та завдання на 2018 рік»   виконуються не в повному обсязі.

         Під час проведення перевірок стану військового обліку призовників та військовозобов’язаних було виявлено ряд недоліків, які можуть в майбутньому негативно вплинути на забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил України особовим складом у мирний час та на особливий період:

 1. Під час прийняття на роботу  перевірка наявності військово-облікових документів (у військовозобов'язаних – військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призовників – посвідчень про приписку до призовних дільниць) здійснюється не в повному обсязі, внаслідок чого на роботу приймаються особи без військово-облікових документів.
 2. Повідомлення в семиденний термін у військові комісаріати про всіх призовників і військовозобов'язаних, прийнятих на роботу чи звільнених з роботи,  надсилаються невчасно.

4.Оповіщення на вимогу військових комісаріатів призовників і військовозобов'язаних про їх виклик до військового комісаріату здійснюється без видачі відповідних наказів керівників, що не надає можливості забезпечити їх своєчасне прибуття за цим викликом.

 1. Періодична звірка особових карток призовників і військовозобов’язаних із записами у військових квитках та посвідченнях про приписку до призовних дільниць не проводиться.
 2. Загальний недолік для  всіх підприємств, що мають працюючих призовників: при заповненні  особових карток на призовників необхідно  вказувати наявність відстрочки від призову на строкову військову службу, а при відсутності  таких даних у посвідченнях про приписку до призовної дільниці необхідно вимагати від призовника обов’язкової  відмітки військкомату.    
 3. Зміни, які стосуються сімейного стану, місця проживання, освіти, місця роботи, посади призовників і військовозобов’язаних, а також внесення їх в п’ятиденний строк до особових карток працівників не здійснюються; про відповідні зміни до 5 числа щомісяця військові комісаріати не повідомляються.

Покращився стан військово-облікової роботи на ПП «Ярина» санаторій «Конвалія».

           У 2018 році було виконано план призову. Під час весняного і осіннього призову підлягали оповіщенню  363 юнаки, з них у ЗС України та інші військові формування було відправлено 8 призовників - мешканців м. Трускавець. В січні-березні 2018 року приписку до призовної дільниці військового комісаріату пройшли 60 чол.

Допомогу в матеріальному забезпеченні призову та приписки (виділення транспорту і технічних працівників) надавили:  ТзОВ ГКК «Карпати» (Генеральний директор - Грицак Л.Я.), Медичний реабілітаційний центр МВС України «Перлина Прикарпаття» (начальник – Саліженко С.В.), Державне управління справами ДП санаторій «Кришталевий палац» (директор – Денисенко Р.А.), Санаторій «Батьківщина» (директор - Ченцов В.Г.).

           Таким чином, протягом 2018р. Трускавецька міська рада, відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення у взаємодії з Дрогобицько-Бориславським ОРВК виконували вимоги чинного законодавства з обліку призовників і військовозобов’язаних, проводили  заходи відповідно до затверджених планів щодо покращення стану військово-облікової роботи на підприємствах, установах, організаціях міста та здійснювали контроль за дотриманням громадянами України встановлених правил військового обліку.

 

     

 

Керуюча справами                                Петранич О.М.

 

 

 

                                                                                                   Додаток № 2

                                                                                         до розпорядження міського голови

                                                                                                                                               від 15.01. 2019 року № 16 -р

 

 

 

ПЛАН

проведення перевірок стану загального військового обліку та звірок карток ф. П-2, П-2ДС

на підприємствах, установах, організаціях м. Трускавець

відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи

та цивільного захисту населення у 2019 році.

 

п/п

 

Назва підприємства, організації, установи

січень

лютий

березень

 

 

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

відмітка про

виконання

1.  

Державне управління справами ДС санаторій «Кришталевий палац»

 

20

 

2.  

ТзОВ «Трускавецький водоканал»

 

27

 

3.  

Санаторій «Молдова»

 

6

 

4.  

ТзОВ санаторій «Парк здоров’я»

 

12

 

5.  

Санаторій «Аркада»

 

 

15

 

6.  

Санаторій «Арніка»» філія ПАТ «Львівгаз»

 

4

7.  

АТД «Волинь»

 

10

8.  

ТзОВ «Ріксос-Прикарпаття»                            

17

 

9.  

Дитячий санаторій «Джерело»

6

 

 

10.  

Санаторій «Трускавець» СБУ

 

 

6

11.  

ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид»

 

12

12.  

Медико-реабілітаційний центр МВСУ «Перлина Прикарпаття»

18

 

п/п

 

Назва підприємства, організації, установи

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

 

відмітка про

виконання

13.  

ТзОВ санаторій «Шахтар»

25

14.  

Санаторій «Батьківщина»

10

15.  

ТзОВ «ГГК Карпати»

16

16.  

ТОВ «Українська Готельна Група»

 

19

17.  

ТОВ «Хотел Менеджмент Груп»

 

1

18.  

ТзОВ «Святий Грааль»

 

6

19.  

ТзОВ «Фірма Т.С.Б.»

 

9

20.  

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький»

 

19

21.  

Трускавецька міська рада

 

24

22.  

КП «Парк курортний»

 

27

23.  

ПІІ ТзОВ «Аква-Еко»

 

1

24.  

КП «Трускавецька міська лікарня»

 

8

25.  

ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування»

16

 

26.  

ДТГО «Південно-Західна залізниця» санаторій «Світязанка»

24

 

27.  

Середня загальноосвітня школа № 1

6

28.  

НВК «Середня загальноосвітня школа № 2

 

14

29.  

Середня загальноосвітня школа № 3

 

19

30.  

ДЮСК «Спортовець»

 

27

                                                                                                                                                    

 

 

 

Керуюча справами                                                             Петранич О.М.

 

 

 

 

                                                                                                                          Додаток № 3

                                                                                                                                                             до розпорядження міського голови                                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                                                                                                                                 від 15.01. 2019 року № 16 -р

 

ПЛАН

проведення перевірок стану військового обліку на підприємствах, установах та організаціях

м. Трускавець Дрогобицько-Бориславським ОРВК на 2019 рік.

п/п

 

Назва підприємства, організації, установи

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

відмітка про

виконання

1.  

ТзОВ «Ріксос-Прикарпаття»                            

18

2.  

Дитячий санаторій «Джерело»

8

3.  

Державне управління справами ДС санаторій «Кришталевий палац»

19

4.  

ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид»

10

5.       

Медико-реабілітаційний центр МВСУ «Перлина Прикарпаття»

17

6.  

ТзОВ санаторій «Шахтар»

15

7.  

Санаторій «Батьківщина»

5

8.  

Санаторій «Молдова»

20

9.  

ТзОВ «ГГК Карпати»

17

10.  

ТОВ «Українська Готельна група»

16

11.  

ТОВ «Хотел Менеджмент Груп»

22

12.  

КП «Трускавецька міська лікарня»

22

13.  

ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування»

26

14.  

Санаторій «Трускавець» СБУ

12

15.  

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи ТМР.

 

Керуюча справами                                                            Петранич О.М.

                                                                                                                        Додаток № 4

                                                                                                                                                                                                         до розпорядження міського голови                                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                                                                                                                              від 15.01. 2019 року № 16 - р

 

 

 

ПЛАН

проведення звірок карток ф. П-2 військовозобов’язаних підприємств, установ і організацій м. Трускавець

з обліковими даними Дрогобицько-Бориславського ОРВК на 2019 рік.

 

з/п

Назва підприємства, організації, установи

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

відмітка про

виконання

1.   

Санаторій «Аркада»

12

2.   

ТзОВ «Ріксос-Прикарпаття»                            

15

3.   

Дитячий санаторій «Джерело»

5

4.   

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький»

19

5.   

Державне управління справами ДС санаторій «Кришталевий палац»

9

6.   

ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид»

30

7.       

Медико-реабілітаційний центр МВСУ «Перлина Прикарпаття»

14

8.   

ТзОВ санаторій «Шахтар»

5

9.   

Санаторій «Батьківщина»

2

10.  

Санаторій «Молдова»

10

11.  

ТзОВ «ГГК Карпати»

7

12.  

ТзОВ санаторій «Парк здоров’я»

2

13.  

ТОВ «Українська Готельна група»

6

14.  

ТОВ «Хотел Менеджмент Груп»

19

15.  

Санаторій «Трускавець» СБУ

2

Назва підприємства, організації, установи

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

відмітка про

виконання

16.  

КП «Трускавецька міська лікарня»

13

17.  

ПІІ ТзОВ «Аква-Еко»

28

18.  

ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування»

9

19.  

ТзОВ «Фірма Т.С.Б.»

4

20.  

КП «Парк курортний»

8

21.  

ТзОВ «Святий Грааль»

13

22.  

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення ТМР.

21

 

 

 

Керуюча справами                                                          Петранич О.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             Додаток № 5

                                                                                                                                                                                                                                               до розпорядження міського голови                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                від 15.01. 2019 року № 16 -р

                                                                                                                                                                                                   

ПЛАН

проведення звірок карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних

відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення

виконкому Трускавецької міської ради з обліковими даними Дрогобицько - Бориславського ОРВК на 2019 рік

Групи карток первинного обліку відділу, що підлягають звірці та виконанню

січень

лютий

березень

 

квітень

 

травень

 

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

Відмітка

про

виконання

I група картотеки (офіцери запасу)

з   07.05.     по 14.05

I I група (Рядові, сержанти - чоловіки картотеки свобідних)

з  07.05.

по 21.05.

IV група (рядові, сержанти – жінки)

з   07.05.

по 21.05.

I I I група (призовники -   по закінченню призову та приписки)

до

18.01

 

 

до

19.04

 

до 21.06

 

Призначені в команди

до 21.05

 

 

 

Керуюча справами                                                           Петранич О.М.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                     Додаток № 6

                                                                                         до розпорядження міського голови

                                                                                                                                                від 15.01. 2019 року № 16 -р

ЗАХОДИ

щодо організації та покращення стану військового обліку на території м. Трускавець у 2019 році.

 

з/п

Заходи

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1.        

     Підведення підсумків стану військового обліку військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях на підприємствах, установах, організаціях міста у 2018 році та визначення завдань на 2019 рік

до 20.01.2019

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, Дрогобицько-Бориславський ОРВК

2.        

     Подання до Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (далі – Дрогобицько-Бориславського ОРВК) інформації про наявність на території міста підприємств, організацій, установ, форму їх власності, належність до галузей економіки, їх підпорядкованість (міністерствам, відомствам, комітетам, комісіям, агентствам, корпораціям, об’єднанням, асоціаціям)

до 15.01.2019

Відділ державної реєстрації виконкому Трускавецької міської ради

3.        

     Призначення (уточнення) адміністрації дільниці оповіщення № 6 м. Трускавець за рахунок працівників Трускавецької міської ради установ, на базі яких вони розгортаються, а також із числа військовозобов’язаних запасу

до 30.01.2019

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, Дрогобицько-Бориславський ОРВК

4.        

     Затвердження (уточнення) (за поданням Дрогобицько-Бориславського ОРВК) уповноваженої особи в особливий період у виконанні покладених на неї завдань, доставки повісток, нарядів, мобілізаційних повідомлень, наказів про оголошення мобілізації

до 30.01.2019

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, Дрогобицько-Бориславський ОРВК

5.        

     Уточнення та погодженням з Дрогобицько-Бориславським ОРВК маршрутів оповіщення військовозобов’язаних на території м. Трускавець, подання до Дрогобицько-Бориславського ОРВК схеми маршрутів оповіщення військовозобов’язаних

до 20.02.2019

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, Дрогобицько-Бориславський ОРВК

6.        

     Уточнення даних персонально - первинного обліку військовозобов'язаних та проведення звірок із будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації громадян, а також з фактичним перебуванням військовозобов'язаних за місцем проживання шляхом подвірного обходу зі складанням актів, уточнення списків військовозобов’язаних за визначеною військовими комісаріатами формою, з дотриманням правил їх заповнення

до 25.04.2019

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради

7.        

     Уточнення даних персонального обліку військовозобов'язаних на підприємствах, в організаціях, установах, на яких працюють військовозобов’язані, проведення звіряння даних типової форми первинного обліку № П-2 (П-2дс), особової картки державного службовця з військово–обліковими документами, уточнення списків військовозобов’язаних за визначеною військовими комісаріатами формою, з дотриманням правил їх заповнення

До 25.04.2019

     Відповідальні за військовий облік на підприємствах, в організаціях, установах

8.        

     Подання до Дрогобицько-Бориславського ОРВК списків військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку у відділі з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради за формою, визначеною Дрогобицько-Бориславським ОРВК

до 25.05.2019

         Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради

9.        

     Подання до Дрогобицько-Бориславського ОРВК списків військовозобов’язаних, які працюють на підприємствах, в організаціях, установах за формою, визначеною військовим комісаріатом

до 25.05.2019

     Керівники підприємств, організацій, установ

10.    

     Проведення звіряння карток первинного обліку з обліковими даними Дрогобицько-Бориславського ОРВК

Згідно плану

звірок

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, Дрогобицько-Бориславський ОРВК.

11.    

     Проведення звіряння особових карток працівників за формою П-2, П-2дс з обліковими даними Дрогобицько-Бориславського ОРВК

Згідно плану

звірок

Дрогобицько-Бориславський ОРВК, керівники підприємств, організацій, установ

12.    

     Проведення звіряння облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку, з їх обліковими даними, що містяться в особових картках (картки ф. П-2, П.2ДС) призовників і військовозобов’язаних підприємств, установ, організацій м. Трускавець

Згідно плану

звірок

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ

13.    

     Інформування у семиденний термін Дрогобицько-Бориславський ОРВК про призначення, переміщення і звільнення осіб, відповідальних за ведення військового обліку

Постійно

   Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ, на яких працюють військовозобов’язані

14.    

     Внесення в п'ятиденний термін до карток первинного обліку військовозобов'язаних П-2, П-2ДС змін, які стосуються сімейного стану, місця їх проживання, освіти, місця роботи і посади військовозобов'язаних

Постійно

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ, на яких працюють військовозобов’язані

15.    

     Подання до Дрогобицько-Бориславського ОРВК повідомлення про зміну облікових даних військовозобов’язаних

До 5 числа щомісяця

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ, на яких працюють військовозобов’язані

16.    

     Повідомлення Дрогобицько-Бориславському ОРВК про військовозобов'язаних, які порушили вимоги законодавства про військовий обов'язок і військову службу, для притягнення винних до відповідальності згідно із законом

Постійно

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ, на яких працюють військовозобов’язані

17.    

     Виявлення військовозобов'язаних, які проживають на території м. Трускавець і не перебувають на військовому обліку, та подання до Дрогобицько-Бориславського ОРВК відомостей про них

Постійно

     Трускавецький відділ поліції Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області, відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради

18.    

     Повідомлення у семиденний термін Дрогобицько-Бориславський ОРВК про прийняття на роботу (навчання) та звільнення з роботи (навчання) військовозобов'язаних

Постійно

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ

19.    

     Організація реєстрації (зняття) за місцем проживання (перебування) військовозобов’язаних та резервістів лише в разі наявності в їхніх військово-облікових документах позначок військових комісаріатів відповідно про зняття (перебування) з військового обліку за місцем проживання (перебування), а також повідомлень про місце перебування військовозобов'язаних за запитом військових комісаріатів.

Постійно

          Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, Дрогобицько-Бориславський ОРВК

20.    

     Організація повідомлень у семиденний термін районних (міських) військових комісаріатів про зміну військовозобов'язаними прізвища, імені та по батькові, одруження (розлучення), про випадки реєстрації смерті військовозобов'язаних та вилучення військово-облікових документів, пільгових посвідчень, а також інших даних.

Постійно

     Відповідальні за ведення військового обліку на підприємствах, в установ та організаціях міста, відділ державної реєстрації актів цивільного стану

21.    

     Організація повідомлень у семиденний строк районних (міських) військових комісаріатів про вироки щодо військовозобов'язаних, які набрали законної сили.

Постійно

       Трускавецький міський суд

22.    

     Подання до військових комісаріатів повідомлень про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути взяті на військовий облік.

Протягом двох тижнів

       Трускавецьке міське відділення Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.

23.    

     Здійснення досудових розслідувань стосовно ухилення військовозобов’язаних від виконання військового обов’язку

За зверненням Дрогобицько-Бориславського ОРВК

Трускавецьке відділення поліції Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області

24.    

     Здійснення розшуку, затримання і доставки до Дрогобицько-Бориславського ОРВК громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку

За зверненням Трускавецької міської ради, Дрогобицько-Бориславського ОРВК

       Трускавецьке відділення поліції Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області

25.    

     Повідомлення до Дрогобицько-Бориславського ОРВК про всіх громадян, посадових осіб підприємств, установ та організацій та власників будинків, які порушують правила військового обліку, для притягнення винних до відповідальності згідно із законом

Постійно

Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ

26.    

     Подання до Дрогобицько-Бориславського ОРВК повідомлення про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних

Постійно

     Відділ державної реєстрації виконкому Трускавецької міської ради

27.    

     Повідомлення щомісяця до 5 числа Дрогобицько-Бориславського ОРВК про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, які перебувають на території відповідних населених пунктів

Постійно

     Відділ державної реєстрації виконкому Трускавецької міської ради

28.    

     Виявлення призовників і військовозобов’язаних, які проживають на території м. Трускавець і не перебувають на військовому обліку, взяття таких працівників і військовозобов’язаних на персонально-первинний облік та направлення до Дрогобицько-Бориславського ОРВК для взяття на військовий облік

Постійно

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ

29.    

       Оповіщення на вимогу Дрогобицько-Бориславського ОРВК призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до Дрогобицько-Бориславського ОРВК та забезпечення їх своєчасного прибуття

Постійно

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ

30.    

       Подання звернень до органів Національної поліції України щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, для їх розшуку, затримання і доставки до Дрогобицько-Бориславського ОРВК

У п'ятиденний   термін після проведення оповіщення

       Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради

31.    

       Своєчасне оформлення документів для бронювання військовозобов’язаних за центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, підприємствами, установами та організаціями на період мобілізації та воєнний час

Постійно

     Керівники підприємств, організацій, установ

32.    

     Організація повідомлень у семиденний строк Дрогобицько-Бориславський ОРВК про військовозобов'язаних, яких визнано інвалідами

Постійно

       Комунальна некомерційна установа «Трускавецька міська лікарня» ТМР

33.    

     Проведення медичних переосвідчень військовозобов’язаних, які попередньо були визнані непридатними до військової служби в мирний час, обмежено придатними у воєнний час.

У терміни, визначені

Дрогобицько-Бориславським ОРВК

Дрогобицько-Бориславський ОРВК, відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ.

34.    

     Проведення заходів щодо відновлення на військовому обліку громадян віком від 45 до 60 років на підставі змін до діючого законодавства щодо збільшення термінів перебування військовозобов’язаних у запасі.

У терміни, визначені

Дрогобицько-Бориславським ОРВК

Дрогобицько-Бориславський ОРВК,   відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ.

35.    

     Складення і подання до Дрогобицько-Бориславського ОРВК списків громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці.

до 01.12.2019

     Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ

36.    

     Перевірка стану військового обліку та бронювання у виконавчому комітеті Трускавецької міської ради, на підприємствах та установах міста.

За графіком перевірок, в визначені терміни

       Дрогобицько-Бориславський ОРВК,       відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкому Трускавецької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ

37.    

   Проведення засідання виконкому Трускавецької міської ради для розгляду питання повноти і якості виконання спланованих заходів, стану військового обліку, бронювання на підприємствах, в установах, організаціях міста.

до 15.01.2020

   Виконком Трускавецької міської ради,     відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення, Дрогобицько-Бориславський ОРВК

 

 

 

Керуюча справами                                                                           О. Петранич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок