159-р. Від 06.05.2019року "Про проведення заходу “День пам’яті і примирення”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 06.05.2019р.   №159-р

Про проведення заходу “День памяті і примирення”

 

   На виконання Указу Президента України від 24.03.2015р. №169/2015 “Про заходи з відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України та у зв’язку з відзначенням у 2019 році 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 74-ої річниці завершення Другої світової війни,  керуючись п.п.20 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Відділу культури (п.Т.Татомир) організувати та провести 05.2019р. у м.Трускавці святковий концерт ““День пам’яті і примирення” з нагоди відзначення 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 74-ої річниці завершення Другої світової війни» на головній сцені міста, з покладанням квітів,, вшанувавши пам’ять загиблих воїнів, жертв війни,, за участі працівників Трускавецької міської ради,, громадських організацій, працівників санаторно-курортних закладів. Початок заходу: 12:00 год.
  2. Відділу освіти (п.О.Лобику) організувати присутність учнів з національною символікою і вчителів шкіл на покладання квітів.
  3. Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді (п.О.Костишин) забезпечити присутність родин воїнів АТО, УПА, учнівської молоді на даному заході.
  4. КП “Парк Курортний” (п.Н.Веретка):
  • привести в порядок могили загиблих воїнів, а також забезпечити прибирання головної сцени міста;
  • транспортування звуковідтворюючої апаратури від Народного дому до головної сцени міста.
  1. Відділу інформаційної політики та зв’язків із громадскістю (п.Л.Боднар) анонсувати даний захід та провести якнайширше висвітлення в ЗМІ та на сайтах міста.
  2. Трускавецькому відділу поліції (п.М.Гуку) забезпечити безпеку та громадський порядок 05.2019р., 12:00 год. на Майдані Незалежності під час проведення заходу.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови п.О.Ткаченка.

 

           Міський голова                                                               А.Кульчинський

                                                                                                                

                                                              

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок