168-р. Від 14.05.2019року "Про проведення гастрономічного фестивалю «Трускавка-Фест»

УКРАЇНА

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 14.05.2019 р.                        № 168

м. Трускавець

 

Про проведення

гастрономічного фестивалю

«Трускавка-Фест»

 

Керуючись п.п.20 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до «Програми промоції міста-курорту Трускавець на 2016-2020 рр.» з метою популяризації міста Трускавця:

  1. Управлінню розвитку міста (п.Н.Скибак) виступити організатором та забезпечити підготовку проведення гастрономічного фестивалю «Трускавка-Фест» 26 травня 2019 року.
  2. Відділу освіти (п.О.Лобик) проінформувати керівників середніх загальноосвітніх шкіл міста про проведення фестивалю та забезпечити формування команд для участі у змаганнях, вікторинах та конкурсі краси  Міні Міс «Трускавка» (учні п’ятих класів).
  3. Відділу культури (п.Т.Татомир) забезпечити організацію урочистого проведення гастрономічного фестивалю «Трускавка-Фест», а також організацію виставки малюнків учнів дитячої школи мистецтв ім. Р.Савицького в тематиці фестивалю.
  4. Керівнику КП «Парк Курортний» (п.Н.Веретка) забезпечити транспортування звуковідтворюючої апаратури Народного дому до головної сцени міста.
  5. Фінансовому управлінню (п. М.Федоричак) виділити кошти для проведення гастрономічного фестивалю «Трускавка-Фест» за рахунок коштів, передбачених Програмою промоції міста-курорту Трускавець на 2016-2020 рр. управління розвитку міста.
  6. Відділу інформаційної політики та зв’язків із громадськістю (п. Л.Боднар) проінформувати місцеві ЗМІ про святкові заходи.
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                  А. Кульчинський

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок