Конкурс на заміщення вакантних посад: начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Трускавецької міської ради

«Трускавецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Трускавецької міської ради.
Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування(будівництво та архітектура або право), стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менше три роки або на керівних посадах в іншій сфері не менш як п’ять років. спеціаліст І категорії-інспектор відділу державного архітектурно-будівельного контролю Трускавецької міської ради. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста зі стажем роботи не менше 5-ти років та в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років. Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо переліку документів для участі в конкурсі надається
головним спеціалістом з кадрової роботи.
Звертатися за адресою: м.Трускавець, вул.Бориславська,2 , тел. 5-14-29, 6-84-26».

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок