Конкурс на заміщення вакантних посад

 Трускавецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 Начальник відділу з питань землекористування. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування чи юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 5-ти років або за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років

 Спеціаліст І категорії сектору з питань реєстрації місця проживання відділу державної реєстрації з віддаленим місцем праці у селі Модричі на час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника. Вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років.

 Спеціаліст І категорії сектору з питань реєстрації місця проживання відділу державної реєстрації з віддаленим місцем праці у селі Орів. Вимоги до кандидатів: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років.

 Спеціаліст І категорії сектору з питань реєстрації місця проживання відділу державної реєстрації з віддаленим місцем праці у селі Доброгостів. Вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років.

 Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку. Вимоги до кандидатів; вища освіта відповідного професійного спрямування (економічна) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1-го року.

 Спеціаліст І категорії відділу з питань землекористування з віддаленим місцем праці у селі Уличне. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування чи юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

 Спеціаліст І категорії відділу з питань землекористування з віддаленим місцем праці у селі Модричі. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування чи юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

 Спеціаліст І категорії відділу з питань землекористування з віддаленим місцем праці у селі Орів. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування чи юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

 Головний спеціаліст відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи не менше 5-ти років.

 Головний спеціаліст відділу прийняття рішень про призначення грошових допомог управління праці та соціального захисту населення. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи не менше 5-ти років.

 Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення. Вимоги до кандидатів: Стаж роботи не менше 5-ти років.      

 Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

 Додаткова інформація щодо переліку документів для участі в конкурсі надається головним спеціалістом з кадрової роботи.

 Звертатися за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, 2, тел. 5-14-29, 6-84-26.