Оголошується конкурс на заміщення 7 вакантних посад

 Трускавецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:  

Спеціаліст відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту. Вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років.

Спеціаліст І категорії сектору з питань реєстрації місця проживання відділу державної реєстрації з віддаленим місцем праці у селі Уличне. Вимоги до кандидатів: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років.    

Спеціаліст І категорії відділу з питань землекористування з віддаленим місцем праці у селі Доброгостів. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування чи юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

Головний спеціаліст відділу з питань землекористування з віддаленим місцем праці у селі Станиля. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування чи юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років.

Державний реєстратор сектору з питань реєстрації місця проживання відділу державної реєстрації. Вимоги до кандидатів: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років.    

Головний спеціаліст сектору з питань реєстрації місця проживання відділу державної реєстрації з віддаленим місцем праці у селі Станиля. Вимоги до кандидатів: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років.    

Головний спеціаліст з питань позашкільної та виховної роботи. Вимоги до кандидатів: Освіта вища педагогічна не нижче ступеня магістра (спеціаліста), стаж роботи в органах державної влади, в органах місцевого самоврядування або стаж роботи у сфері освіти не менше 5 років. результатами конкурсу на заміщення вакантних посад.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо переліку документів для участі в конкурсі надається головним спеціалістом з кадрової роботи.

Звертатися за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, 2, тел. 5-14-29, 6-84-26.