Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

 Трускавецька міська рада повідомляє, що проєкти рішення Трускавецької міської ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Трускавецької міської територіальної громади», «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Трускавецької міської територіальної громади», «Про встановлення ставок і пільг із сплати туристичного збору, транспортного податку, збору за місця для паркування транспортних засобів та єдиного податку на території

 Трускавецької міської територіальної громади» та Аналізи регуляторного впливу проєктів будуть опубліковані, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, на офіційному сайті Трускавецької міської ради в розділі «Регуляторна політика»

(http://tmr.gov.ua/ekonom/regulatory-policy).

 Проєктами передбачається встановлення ставок і пільг із сплати місцевих податків на території громади. Вони розроблені з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства прийнятих рішень про встановлення місцевих податків і зборів та наповнення дохідної частини місцевого бюджету Трускавецької міської територіальної громади. Зауваження та пропозиції подавати в письмовому вигляді в фінансове управління Трускавецької міської ради до 02 липня 2021 року: вул.Річки, 22, тел. 5-35-00 або на електронну адресу //Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок