previous arrow
next arrow
Slider

В рамках співпраці, щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету, в Трускавці відбулась робоча зустріч з представниками фіскальної служби

 Цими днями, в Трускавецькій міській раді відбулась зустріч начальника Дрогобицького управління Руслана Коржа з міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським за участі заступника начальника Дрогобицького управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олега Кручая та керівника фінансового управління Трускавецької міської ради Миколи Федоричака.

 Під час зустрічі обговорені питання збільшення надходжень до місцевого бюджету, зокрема:

  • розширення бази оподаткування з ПДФО;
  • вжиття заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення;
  • забезпечення погашення заборгованості по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку;
  • вжиття заходів щодо недопущення СГ мінімізації сплати акцизного податку;
  • проведення спільних обстежень щодо встановлення фактів незаконної діяльності АЗС на території обслуговування.

 Окремо обговорені питання надходжень до місцевого бюджету, в тому числі за рахунок погашення боргу. У своїй доповіді чільник Дрогобицького управління зазначив, що станом на 01.11.2018 податковий борг по місту складає 6651,8 тис.грн., в тому числі 1943,8 тис.грн – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ( з них 673,4 тис.грн – по фізичних особах), 3589,4 тис.грн. – земельний податок та орендна плата ( з них 2051,1 тис.грн. – фізособи), акцизний податок – 248,0 тис.грн. Має місце і значна кількість боржників до однієї тисячі гривень.

 Дрогобицьким управлінням проводяться заходи щодо зменшення сум податкового боргу та кількості боржників. Представникам органу місцевого самоврядування запропоновано провести відповідну роз`яснювальну роботу з платниками податків, фізичними особами, зокрема щодо плати за землю - провести нову грошову оцінку земельних ділянок, орендарям земельних ділянок переукласти договори оренди та проінформувати контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди або їх розірвання. Щодо діяльності АЗС та АГЗС – надавати інформацію щодо суб’єктів господарювання, які знаходяться на підпорядкованих територіях та здійснюють діяльність підакцизними товарами без відповідних документів, а також щодо діяльності неофіційних АЗС та АГЗС.

 Також, на зустрічі обговорили тему детінізації ринку праці, яка є резервом наповнення бюджету за рахунок залучення до оподаткування тіньових заробітних плат. «Згідно поданої звітності з ЄСВ за жовтень 2018 року кількість найманих працівників по місту Трускавець складає 9832, а середня зарплата 6133 грн., - зауважив Руслан Корж. - Заходами, спрямованими на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення додатково зареєстровано ФОП у жовтні 64 суб’єктів, у листопаді 15 СПД. Кількість прийнятих найманих працівників за жовтень складає 418 осіб, за листопад – 275 осіб».

 Підсумовуючи, учасники зустрічі вирішили й надалі співпрацювати з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району для вирішення проблемних питань регіону та забезпечення збільшення надходжень до місцевого бюджету.

За матеріалом Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок