previous arrow
next arrow
Slider

Про наповнення місцевого бюджету на зустрічі керівництва Дрогобицького управління з міським головою Трускавця

 Днями в Трускавецькій міській раді відбулась зустріч начальника Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Коржа з міським головою Андрієм Кульчинським за участі заступника начальника Дрогобицького управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олега Кручая та керівника фінансового управління Трускавецької міської ради Миколи Федоричака.

 На зустрічі обговорювались питання наповнення місцевого бюджету та резерви додаткових надходжень, погашення заборгованості, детінізація зайнятості та доходів населення, проблемні питання щодо сплати земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, акцизного податку.

 Так, у своїй доповіді начальник Дрогобицького управління Руслан Корж акцентував увагу на основних напрямках роботи щодо наповнення місцевого бюджету, пошуку резервів збільшення доходів за рахунок легалізації доходів громадян, детінізації зарплати, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, погашення боргу. “Податкова заборгованість до місцевого бюджету Трускавця станом на 01.02.2019р. складає 8071,7 тис.грн., з них по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 2625,3 тис.грн.( в тому числі 1280,9 тис.грн. по фізичних особах), по земельному податку та орендній платі – 4262,2 тис.грн. (в тому числі 2623,8 тис.грн. по фізособах). Фізичні особи складають переважну частину платників з податковим боргом до однієї тисячі гривень, станом на початок року їх налічується 783 особи, в тому числі по нерухомому майну 421 особа, платі за землю – 310, єдиному податку – 34, ПДФО – 30 осіб. Дрогобицьким управлінням проводиться відповідна робота для стягнення сум податкового боргу. Враховуючи, що вказані платежі стовідсотково надходять до місцевого бюджету, слід узгодити спільні заходи щодо повного і своєчасного надходження платежів в бюджет, погашення заборгованості та уникнення можливих втрат. Також необхідно тримати на контролі діяльність суб’єктів господарювання, які знаходяться на території міста та здійснюють діяльність підакцизними товарами без відповідних документів, а також діяльність неофіційних АЗС та АГЗС”, - зауважив посадовець.

 У ході обговорення підняте питання детінізації трудових відносин. “Однією з найважливіших проблем на сьогодні залишається легалізація зайнятості населення, дотримання роботодавцями гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам та стан погашення заборгованості  з виплати заробітної плати, - зазначив очільник Дрогобицького управління.- Заходами, спрямованими на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення легалізована праця найманих працівників у січні поточного року – 184 осіб, у лютому – 155 осіб, кількість найманих працівників по м.Трускавець (звітність по ЄСВ за січень) – 9706 осіб, середня зарплата – 5896 грн. Проведеним аналізом звітності за 4 останні місяці встановлено: кількість платників збільшилась на 32, середня заробітна плата зросла на 237грн., кількість “мінімізаторів” зменшилась на одного платника”.

 Підбиваючи підсумки, учасники засідання дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДФС та місцевого самоврядування дає можливості для вирішення проблемних питань міста.

Дрогобицьке управління

ГУ ДФС у Львівській області

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок