В Трускавецькій ДПІ платникам рекомендують звітувати перед ДПС в електронному вигляді

 Електронне звітування – це найбільш зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами. До того ж сучасні інформаційні технології дозволяють кожному звітувати перед податковою службою в електронному вигляді, – нагадують в Трускавецькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області. З метою запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в Трускавецькій ДПІ рекомендують усім платникам надсилати звіти в електронному вигляді.

 Про безкоштовні сервіси Державної податкової служби, зокрема, переваги звітування в електронному вигляді йшлося на тренінг-навчаннях в Центрі обслуговування платників Трускавецької ДПІ. Під час навчання, неодноразово зверталась увага присутніх платників, що послугою подання звітності за допомогою «Електронного кабінету», можна скористатись цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв. Сервіс «Електронний кабінет» складається із загальнодоступної відкритої частини, вхід до якої здійснюється без ідентифікації користувача, та приватної частини (особистого кабінету). За допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності тощо.

 Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою cabinet.tax.gov.ua або через вебпортал ДПС (tax.gov.ua).

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок