Реквізити бюджетного рахунку для сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування міститимуться в Електронному кабінеті

 Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області інформує: реквізити для сплати суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування платники зможуть побачити у приватній частині Електронного кабінету після подання «звітної» / «нової звітної» / «уточнюючої» декларацій, отримавши повідомлення щодо реквізитів для сплати сум за відповідною територією із зазначенням згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

 При скануванні QR-коду на смартфоні користувача автоматично відкриватиметься мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати платежу.

 У разі якщо платником була змінена адреса відповідно до «нової звітної» або «уточнюючої» декларацій платнику буде направлено повідомлення з оновленими реквізитами для сплати суми збору.

 В Електронному кабінеті забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення на підставі даних платника, інформації про бюджетні рахунки.