Анонси

Водоканал повідомляє!

20 вересня з 9:00 до 18:00 години у центральній частині міста будеприпинено водопостачання, у звязку з підключенням нового водопроводу.

На Львівщині вакцинуватимуть диких м'ясоїдних тварин

   З 18 вересня по 10 жовтня 2017 року на території Львівської області у 20-ти районах буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Мета вакцинації – створення буферної зони для захисту території Європейського Союзу – повідомляє Держпродспоживслужба у Львівській області.

   Вакцинацією буде охоплена територія 17,3 тис. км.кв. Для проведення даного заходу виділено 432,5 тис. доз вакцини антирабічної «Броваріс V-RG». Дану вакцину розповсюджуватимуть з літка.

13 жовтня у Трускавці стартує "Empire of Arts" - Міжнародний фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва

ЗАПРОШУЄМО ТРУСКАВЧАН ТА ГОСТЕЙ МІСТА НА СВЯТО МУЗИКИ Й ТАНЦЮ! ОНОВЛЕНА АФІША!

Трускавець прийматиме Українсько-польський медичний симпозіум

  21-23 вересня у Трускавці відбудеться Українсько-польський симпозіум «Громадське здоров’я і реабілітація – імпакт «2017», в рамках відзначення 190 річниці курорту Трускавець.

  На симпозіумі будуть представлені дискусії та доповіді спрямовані на формування здорового способу життя та впровадження спільних дій щодо збереження і зміцнення здоров’я населення.

 Організатори : Польське Товариство соціальної медицини та громадського здоров’я, кафедри організації і управління охороною здоров’я Львівського НМУ імені Данила Галицького спільно з міською радою м. Трускавець.

 Відкриття симпозіуму відбудеться 21 вересня 2017 року о 16.00 у конференц-залі Санаторію «Трускавець» (м. Трускавець, вул. Шевченка, 23). Реєстрація учасників з 15.00.

 Запрошуємо до участі!

Водоканал повідомляє!

13 вересня у частині міста, на вулицях: Сагайдачного, Мазепи, Скоропадського, Стуса та прилглих вуличках припинено водопостачання в зв'язку з аварією на водогоні на вул.Стуса. Водопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський