Анонси

У змаганнях «Bukovytsia OPEN» візьмуть участь гірськолижники з шести країн

 В кінці січня на схилах гірськолижного комплексу «Буковиця» в Бориславі вже втретє відбудеться український етап триетапних міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту Karpatia OPEN.

 Етапи змагань відбуваються щорічно в Україні, Польщі і Словаччині. У змаганнях беруть участь діти-спортсмени віком 12 – 16 років.

 Український етап включений в календар світових змагань Міжнародної Лижної Федерації (FIS). Відтак, змагання відбуватимуться за регламентом FIS, контролюватимуться технічним делегатом цієї міжнародної федерації Яною Половіцовою зі Словаччини.

 Цього року участь в змаганнях, попри складну ситуацію з коронавірусом, візьмуть спортсмени збірної України та ще 11-ти українських команд, а також спортсмени з Польщі, Словаччини, Білорусі, Литви та Австралії.

 Заїзди відбуватимуться два дні – 28 і 29 січня в категорії «спеціальний слалом». Відкриття змагань відбудеться 28 січня о 17.00 на центральній площі Трускавця. Фінальне нагородження – по завершенні змагань 29 січня на гірськолижному комплексі «Буковиця».

 Нагадаємо, змагання були засновані наприкінці 2018 року. Засновниками виступили Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України», гірськолижний комплекс «Буковиця» і ГО «Бориславська Сніжинка».

 Змагання були відзначені на ІІ Східноєвропейському Форумі гостинності і курортології та отримали відзнаку «Кришталевий Лотос» за популяризацію туристичної і спортивної інфраструктури Карпат.

Вшануємо Маестро з Трускавця

 25 січня виповнюється 5 років з дня смерті Народного художника України, трускавчанина Михайла Біласа. Художній музей Михайла Біласа запрошує на вечір пам'яті митця під назвою «Є тільки одне – мистецтво», який відбудеться у середу, 27 січня. Початок о 17.00.

22 січня скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна

 22.01.2021 року о 10.00 годині   скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна .

  На розгляд комісії виносяться питання :

 Про затвердження програми «Комплексна екологічна програма Трускавецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

 Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати на 2021 рік при визначенні вартості будівництва (реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення') об’єктів, що споруджуються із залученням коштів бюджету міста Трускавця та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

 Про безоплатну передачу на баланс КП "Трускавець вода" вартість капітальних вкладень.

 Про безоплатну передачу на баланс КП "Трускавець вода" вартість капітальних вкладень.

Доповідає: Максимич С.В. - нач.УЖКГ і Б.

  Про адресну грошову підтримку довгожителів Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік/

 Про затвердження Програми залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботи з документацією на 2021 рік.

 Про надання щомісячної грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг деяким категоріям громадян м. Трускавець на 2021 рік.

 Про надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло і комунальні послуги особам з інвалідністю м. Трускавця.

 Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету на 2021 рік.

  Про надання адресної грошової допомоги особам з інвалідністю.

  Про затвердження Порядку надання і виплати адресної грошової допомоги особам, які проходили військову службу за контрактом у ЗСУ у складі ООС.

  Про внесення змін в рішення Трускавецької міської ради від 25 вересня

2002 р № 62.

Доповідає: Ільницька В.Я. - нач.управління соц.захисту населення.

  Про надання пільг на оплату житла і комунальних послуг для дітей-сиріт, дітей,

позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, прийомних батьків та опікунів/піклувальни-ків на 2021 рік.

Доповідає: Дребот Л.В. - нач.служби в справах дітей.

 Про ліквідацію місцевої пожежної команди Уличненської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

Доповідає: Сегер О.Я. - нач. управління комунальної власності.

 

21 січня – комісія з гуманітарних питань

 21.01.2021 року о 15.00 годині відбудеться засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 Про адресну грошову підтримку довгожителів Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік.

 Про затвердження Програми залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботи з документацією на 2021 рік.

 Про надання щомісячної грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг деяким категоріям громадян м. Трускавець на 2021 рік.

Про надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло і комунальні послуги особам з інвалідністю м. Трускавця.

 Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету на 2021 рік.

 Про надання адресної грошової допомоги особам з інвалідністю.

 Про затвердження Порядку надання і виплати адресної грошової допомоги особам, які проходили військову службу за контрактом у ЗСУ у складі ООС.

 Про внесення змін в рішення Трускавецької міської ради від 25 вересня 2002 р № 62.

 Доповідає: Ільницька В.Я. - нач. управління праці та соц.захисту населення.

 Про надання пільг на оплату житла і комунальних послуг для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, прийомних батьків та опікунів/піклувальників на 2021 рік.

 Доповідає: Дребот Л.В. - нач. служби в справах дітей.

 Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата міської ради та опису посвідчення.

 Доповідає: Пономаренко Н.А. – секретар міської ради.

21 січня – засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою

 21.01.2021 року  о 10.00  годині   скликається  засідання  постійної комісії з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

На  розгляд комісії виносяться  питання: 

Земельні питання:

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Хандарову С.І.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,01га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо обєднання земельних ділянок по вул. Стебницькій Бориславському Р.О.

Про відмову Петренку Р.Б. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200га.

Про відмову Гупало М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Карпу Р.І в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Нестор Б.В., в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Рекшинському В.О. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрок щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Липитчук І.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 та для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Майстренко С.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Федишак М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Бабич О.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Барнацькій Л.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0850 га для ведення садівництва.

Про відмову Батлюк О.Я. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Бечкало М.З. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Білинській Г.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Білинському В.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га для ведення садівництва. х

Про відмову Блажкевич М.Р. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15га для ведення садівництва.

Про відмову Болюх В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Братчиковій Н.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,35 га для ведення садівництва.

Про відмову Василинюк С.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,08 га для ведення садівництва

Про відмову Галику П.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Головановій О. К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва

Про відмову Грущак О.О. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва

Про відмову Гурелич Г.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га для ведення садівництва

Про відмову Дуб М.К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8 га для ведення садівництва

Про відмову Ждек Р.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Зарицькому А.Б. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Зінькевич М.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для ведення садівництва

Про відмову Кіселичник А.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Ковалів М.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,07 га для ведення садівництва

Про відмову Колос Н.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,04га для ведення садівництва

Про відмову Колосовській О.Г. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Коростенському Б.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 та для ведення садівництва.               Про відмову Костище Ю.П. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Пень Й.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га для ведення садівництва.

Про відмову Лецюк М.И. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,11 га для ведення садівництва.

Про відмову Магурак М.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою

відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Малик В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва.

Про відмову Маличкович Н.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Маркулі В.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Маркулі І.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2 га для ведення садівництва.

Про відмову Михальчишину І. А.в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову Михнюк Л.Ю. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва

Про відмову Оліяр О.П. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1га для ведення садівництва

Про відмову Гончаренко М.И. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва

Про відмову Панів І.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва

Про відмову ПопадинецьЯ.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Посівнич Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Посівнич Н.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,08 га для ведення садівництва

Про відмову Потоцькому П.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Сагало Г. Б. в наданні, дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Сидорович І.Я. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Сидорович О.А. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,09 га для ведення садівництва.

Про відмову Стефанику Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6 га для ведення садівництва.

Про відмову Стецишин Ірині Володимирівні в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва

Про відмову Торському З.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га для ведення садівництва.

Про відмову Федорів Т.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0400 га для ведення садівництва.

Про відмову Яблонській Г.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 та для ведення садівництва.

Про відмову Янишин М.М.в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодс відведення земельної ділянки площею 0,1га для ведення садівництва.

Про відмову Яцків І.П..в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,05га для ведення садівництва.

Про відмову Тарас А.К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Саган Л.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва.

Про відмову Грицишин О.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів під будівництво житлового будинку.

Про відмову Даскалюк А.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення садівництва.

Про відмову Зінькевич М.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для ведення садівництва.

Про відмову Іванцюрі 1.1, в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1716га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Доброгостів по вул. Козацькій

Про відмову Пилипів Б.М. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2825га в селі Уличне.

Про відмову Пустовій О.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щод< відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Соляру В.І. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про відмову Шевчик В.В. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва в межах с. Бистрий.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Білик Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вс. Станиля Буган 1.3.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кедьо А.Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кіселичник П.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Корсяк М.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Кос М.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Модричі Кушнір М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Саган1.1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Саган З.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Склінар О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки УГКЦ с.Уличне.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів Король М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького,2 Купінець І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Грицик М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Доброгостів гр.Зарічка М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею

1170га в с. Модрині Іваськів А.В.

                Про затвердження проекту землеустрою щодо вілвелення земельної ділянки в с. Станиля

гр. Мельник М.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Орів гр.Мілян М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Станиля гр. Петрівській Г.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Старосольському Р.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Модрині Штогрину Я.Д.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Станиля Юрків З.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею в с. Орів гр. Ярмоліч Р. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Стебницькій ,27 в с. Доброгостів Гавриляк

М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. В.Великого,22 в с. Модрині Камаєвій Н.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Прикарпатська,!08 вс. Уличне Кінаш Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Прикарпатська.60 в с. Уличне Кравців.Й.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. І.Франка,17 в с. Уличне Стинавській О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Грушевського,27а в с. Станиля Гасяк М.В

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Шевченка, 177 с. Орів Ковбаснюк Я.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Веселка, 15 в с. Модрині Дурибабі Б.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька.ЗО Демчук О.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1170га в с. Доброгостів по вул. Стебницькій,29 Білик Б.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1019га в с. Доброгостів по вул. Грушевського,17 Васьків Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул. Садова,120 Гаврилів В.Р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,30 Демчук О.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Бистрий по вул. Галицька,28 Жагаляк М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,32 Карпин В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с.Бистрий по вул. Галицька,36 Карпин Я.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (намісцевості) та надання земельної ділянки

у власність площею 0,1821га в с. Доброгостів по вул. ШевченкаЛ Лаврик Г.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1162га в с.Доброгостів Кравців М.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність.площею 0,1350га в с.Доброгостів Білик Н.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1350га в с.Доброгостів Білик О.М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Болюк І.О.та надання земельної ділянки у власність для ведення колективного садівництва в СТ «Зелений гай».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Васьків Я.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Гаврилів Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Гарбі Я.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Добромильському В.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1188га в с. Станиля Калініні О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Кирчей В.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Копач М.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Корнієнко Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Мах І.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 2,0 в с. Доброгостів Сенюті І.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Стасику В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0300га в с. Станиля Терлецькій Г.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів Федик В.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,2378га в с.Доброгостів Фендак О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12га в с.Доброгостів Щурик Г.В.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горячко М.В. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Халахан Л.В. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шурин Ю.В.та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модрині.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Щербатій М.М. та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модрині.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Щербатому Р.М.та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Модрині.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ригус К.М. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Уличне.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,3900 га по вул. Мазепи,32 в постійне користування ОСББ «Батьківщина 32».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. С.Бандери,26 ТзОВ «Світанок».

                Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання

у власність площею 0,12 в с. Доброгостів  Правді М.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1га по вул. Помірецькій Козінському Д.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,01га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.

Про надання у власність земельної ділянки по вул. Бориславській 39а-6 площею 0,0023 га Соболь К.О.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Білик Л.М.

Про надання у власність земельної ділянки 0,0988га в с. Станиля Буган 1.3.

Про надання земельної ділянки по вул. Стебницькій,41 Ворошик Г.Т.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1076га в с. Добро гостів ГаврилякІ.М. Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1525га в с. Модрині Камаєвій Н.В. Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Кедьо А.Р.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,2323га в с. Уличне Кінаш Г.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в с. Станиля Кіселичник П.М.

Про надання у власність земельної ділянки    площею 0,2га в               с.Орів Королю М.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,2га в  с.Орів Корсяк М.О.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в  с.Станиля Кос М.П.

Про надання у власність земельної ділянки    площею              0,1511га в с. Уличне Кравців М.Й.

Про надання у власність земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького,2 Купінець І.М.

            Про надання у власність земельної ділянки площею 0,0380га в с.Модрині Кушніру М.І.

             Про надання у власність земельної ділянки площею 0.12га в с. Орів Саган З.В.

             Про надання у власність земельної ділянки площею 100141га в с. Орів Саган 1.1.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,12га в с. Орів Склінар О.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1га в с. Станиля Грицик М.І.

площею 0,1212га в с. Уличне Стинавській О.

Про надання у власність земельної ділянки Про надання у власність земельної ділянки с.Станиля ГасякМ.В.

Про надання у власність земельної ділянки

. площею 0,2500га по вул. Грушевського,27а в

площею 0,1018га в с. Модричі Дурибабі Б.М.

            Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1900га в с. Доброгостів Зарічка М.В

                Про надання у власність земельної ділянки площею 0.11705га в с.Модричі Іваськів А.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0.2500га в с. Орів Ковбаснюк Я.І.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0.1га в с. Станиля  Мельник М.Я.

Про надання у власність земельної ділянки площею 1,2566га в с. Орів Мілян М.В.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,1000га в с. Станиля Петрівській Г.Ю Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Старосольському Р.М.

Про надання у власність земельної ділянки площею 0,0800га в с. Модричі Штогрину А.М. Про надання у власність земельної ділянки 0,1га в с. Станиля Юрків З.С.

Про надання у власність земельної ділянки 0,1263га в с.Орів гр. Ярмоліч Р.М.

Про надання Парафії Української Греко-Католицької Церкви села Уличне Дрогобицького району Львівської області земельної ділянки площею 0,2428 га в постійне користування.

Про надання земельної ділянки площею 0,5 га по вул.Карпатській в користування на умовах оренди ТзОВ «ВК ІНТЕГРАЛ».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0020 га по вул.Суховоля ТзОВ «Преса «Високий замок».

Про укладання на новий термін договору оренди землі площею 0,004 по вул. Суховоля ТзОВ «Нотіс - 2006».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Стебницькій ,41 ТзОВ «Трускавецький край».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Карпатській ТзОВ « Міжнародна клініка відновного лікування».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Бориславській 39а-6 Соболь К.О.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0150 га по вул. Шевченка, 32-А Гантцше Галині Степанівні.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,1650 га по вул.Бориславська,37 КП «Трускавецьжитло».

Про продаж земельної ділянки площею 0,0064 га по вул. Мазепи Славич К.Г.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0016га на вул. Стебницькій в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки по вул. Шевченка,30 з кадастровим номером 4611500000:01:010:0048.

Про припинення права оренди земельної ділянки по вул.Бориславській з кадастровим номером 4611500000:03:002:0032.

                Про включення земельної ділянки в перелік для продажу  на земельних торгах (аукціоні) по вул. Довженка

                Про поновлення  договору оренди землі площею 0,1094га на майдані Кобзаря,5 Носовій В.В.

Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів.

Доповідає: Плахтій О.П. — начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Доповідає:  Плахтій О.П. - нач. управління землекористування.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок