Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Анонси

У Художньому музеї Михайла Біласа відкрилася виставка «Гармонія пензля» художника Михайла Яремківа

Михайло Яремків знаний у світі художник. Працює в жанрах пейзажу, натюрморту і жанрової композиції. Митцем створено серії картин, присвячених Самбору, рідному краю.

Найбільше Михайло Яремків любить малювати квіти, створює яскраві гармонійні емоційно насичені образи. Майстер працює у техніці олійного живопису, застосовуючи прийом імпасто, творячи аля-пріма, на одному подиху.

Роботи Михайла Яремківа зберігаються у приватних колекціях України, Австрії, Німеччини, Польщі, США та інших країн.

У Трускавці митець презентував свої нові роботи, які сповнені тепла, яскнавості та світла. Насолодитись атмосферою літнього настрою гості курорту та трускавчани зможуть щодня, окрім понеділка, з 10.00 до 18.00 до 15 серпня.

Візит стагматика Іллі з Кальві перенесено на 10 жовтня

Про це особисто повідомив  брат Ілля у телефонній розмові. Причина перенесення візиту – важкий стан здоров’я його батька.

Брат Ілля також попросив вибачення у всіх, хто чекав його у Бориславі наступного тижня.

Додаткову інформацію щодо візиту стигматика брата Іллі у м.Борислав буде повідомлено додатково.

До Дня шахів у Трускавці відбудеться турнір з активних шахів серед розрядників

Турнір відбудеться 20 липня о 12 годині на базі Будинку учнівської творчості. Організатори - відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з міською федерацією шахів і шашок

Довідково

Міжнародний день шахів відзначається з 1966 року. Ініціатива створення такого свята належить всесвітній шаховій федерації (ФІДЕ). Цього дня під її егідою проводяться різноманітні тематичні заходи та змагання.

1 листопада 2011 року Постановою Верховної Ради України  «…враховуючи вагомі досягнення українських шахістів у змаганнях на міжнародному рівні, з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади і громадських об'єднань до шахового спорту як високоінтелектуального, доступного і наймасовішого виду спорту, забезпечення державної підтримки і розвитку шахів, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді, зміцнення міжнародного авторитету України завдяки досягненням шахістів» проголошено 20 липня Днем шахів в Україні.

URBAN бібліотека запрошує познайомитись з видатними вченими-лікарями курорту

Трускавчан та гостей міста запрошують відвідати доповідь Івана Скибака "Видатні вчені-лікарі курорту Трускавець ХІХ - поч. ХХ ст.", яка відбудеться 19 липня о 17.00 годині в URBAN бібліотеці(вул. Бориславська, 36).

Під час доповіді буде демонстрація документального фільму про Трускавець, співавтором якого є Іван Скибак.

20 липня в Трускавці та Станилі буде припинено подачу газу

20 липня 2017 року з 9.00 години буде припинено подачу газу на місто Трускавець та село Станиля Дрогобицького району, газопостачання яких здійснюється з ГРС-Трускавець у зв'язку з необхідністю проведення планових ремонтно-профілактичних робіт на газових комунікаціях і обладнанні ГРС-Трускавець.

Орієнтовний термін проведення робіт - 23 години.

Про зміну терміну робіт буде повідомлено додатково.

Пуск газу буде проведено після письмового підтвердження Дрогобицького УЕГГ про готовність газових мереж до прийому газу.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський