previous arrow
next arrow
Slider

Всеукраїнський з’їзд підприємств легкої промисловості

 27 листопада у Києві відбудеться Всеукраїнський з’їзд підприємств легкої промисловості, організований Асоціацією Укрлегпром за підтримки Кабінету міністрів України та Київської міської державної адміністрації. Захід об’єднує лідерів галузі легкої промисловості та є комунікаційною платформою  для пошуку нових партнерів та зміцнення бізнес-контактів, а також дозволить оцінити можливості співпраці замовник – постачальник.

 Відкриття за участі Прем’єр-міністра України. В рамках заходу передбачена експозиція підприємств індустрії, що дозволить відобразити увесь комплекс спеціального, захисного робочого та форменого одягу і взуття, а також текстильних товарів для готелів, ресторанів, торгівлі, клінінгу тощо.

 Саме тут можна ознайомитися з останніми інноваціями і технологіями легкої промисловості, отримати вигідні бізнес-пропозиції та інформацію про великих та маленьких гравців ринку текстильної, швейної та взуттєвої промисловості, налагодити тривалі партнерські стосунки. 

 Дата та місце: 27 листопада 2018 року, 11.00-14.00 год., Київська міська державна адміністрація, Хрещатик, 36, Колонна зала.

Реєстрація: необхідно надіслати e-mail на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Додаткову інформацію можна дізнатись за тел.: (044)528-14-24, (097)944-15-33 та на сайті організаторів.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок