previous arrow
next arrow
Slider

Перший Східноєвропейський Форум гостинності і курортології: запрошує Трускавець

 27 – 28 лютого 2019 року в Трускавці, в готельно-курортному комплексі «Ріксос-Прикарпаття» буде проходити Перший Східноєвропейський Форум гостинності і курортології.

 Захід має на меті вперше зібрати, на одній локації, людей котрі займаються діяльністю в сфері гостинності і курортології в Карпатському регіоні Східної Європи і від котрих напряму залежить подальше зростання вказаної індустрії та розвиток цього регіону в цілому. Друга генеральна мета – показати інвестиційну привабливість туристично-рекреаційного карпатського регіону Європи. На Форум запрошені представники самоврядування міст-курортів, керівники і власники готельно-ресторанної сфери, реабілітаційних і оздоровчих закладів України, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини. До участі долучаться представники бізнесу, влади, дипломатичного та депутатського корпусів цих країн, окремі міністри урядів, директори аеропортів та туристичних компаній.

 Гості та учасники Форуму будуть мати змогу обговорити проблеми сфери котра на даний час є основною і найбільш перспективною в Карпатському регіоні. Розглянути перспективи розвитку міст-курортів та сфери гостинності, а також ознайомитись з новітніми методиками оздоровлення та реабілітації, перейняти позитивний досвід одне в одного.

 Проходити захід буде в форматі пленарних засідань у формі панельних і презентаційних дискусій на котрих учасники і гості будуть мати змогу поділитись власним досвідом та висловити своє бачення конкретних питань.

 В рамках Форуму буде відбуватися урочисте вручення відзнаки «Кришталевий лотос» людям, закладам та заходам, які відзначили Карпатський регіон Європи в декількох номінаціях. Голова Президії журі Микола Величкович – народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань сім’ї, молодіжної  політики спорту і туризму,

 Засновником Форуму виступив Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України» в співпраці з Комітетом ВРУ з питань сім’ї, молодіжної  політики спорту і туризму при організаційній підтримці Львівської обласної державної адміністрації, Трускавецької міської ради та Інституту транскордонної співпраці та європейської інтеграції

 Патронування здійснюють:

Комітет ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму; голова Львівської ОДА - Олег Синютка, міський голова Трускавця - Андрій Кульчинський.

 Генеральні партнери: ГКК «Ріксос-Прикарпаття», ТзОВ «Еко-Оптіма», ГК «Буковиця», ТзОВ «Будівельні технології XXI століття», СТК «Трускавець 365».

 «Цього року «Кришталевий Лотос» буде відбуватись в іншому, значно ширшому форматі», – розповідає голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько

 Як і зазначалось на минулорічній церемонії вручення цієї відзнаки, в цьому році вона об’єднає представників сфери гостинності і курортології країн карпатського регіону Європи. І буде вручатись в рамках проведення Форуму гостинності і курортології. Це перший профільний захід такого плану в карпатському регіоні Європи. А відзнака «Кришталевий Лотос» буде європейською відзнакою. Сподіваюсь що і захід, і відзнака матимуть популярність і щорічно кількість учасників буде тільки зростати. А те що такий Форум буде відбуватись саме в Трускавці дасть додаткову позитивну репутацію місту-курорту. І попри пропозиції робити цей захід в інших європейських містах я дуже щасливий з того що зміг переконати партнерів, співорганізаторів, владу допомогти зробити це саме в українському місті-курорті Трускавець. Отож запрошую до участі, а також до партнерства. Детальніше на сайті http://crystal-lotus.pro

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок