previous arrow
next arrow
Slider

Трускавець прийматиме XXI Міжнародну науково-практичну конференцію «Міждисциплінарні питання в сучасній неврології»

 Відбудеться конференція 22-24 квітня.

На конференції обговорюватимуться наукові напрямки: епідеміологія серцево-судинних захворювань, когнітивні і психоемоційні порушення при цереброваскулярних захворюваннях (профілактика, терапія, реабілітація, патогенетична гетерогенність ішемічного інсульту, первинна і вторинна профілактика серцево-судинних захворювань, ендотеліальна дисфункція в патогенезі серцево-судинних захворювань, шляхи захисту серця та мозку при фібриляції передсердь, генетика інсульту (генна і клітинна терапія), нейроваскулярне лікування судинних уражень головного мозку, гіпертонічна хвороба і гіпотензивна терапія, інсомнія при старінні і серцево-судинних захворювань, інновації в дитячій неврології, сучасні аспекти нейрофармакології, питання клінічної нейрофізіології, трансмагнітної стимуляції, мікрополяризації, мультидисциплінарний підхід до проблем хронічного болю, патологічний клімакс, як міждисциплінарна проблема, клініка і терапія черепно-мозкових травм, інноваційні можливості в терапії хвороби Паркінсона і хвороби Альцгеймера, нейровірусна інфекція в патогенезі захворювань нервової системи.

 За матеріалами конференції буде видано тематичний номер «Журналу неврології ім.Б.М.Маньковского». Статті обсягом до 10 сторінок (TimesNewRoman 12; 1,5 интервал; резюме трьома мовами) надсилайте до 10.03.2019 в оргкомітет (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

 Значна увага буде приділена новим діагностичним і лікувальним технологіям, а також міждисциплінарним питанням.

 На конференції буде працювати виставка медичного обладнання і фармацевтичної продукції.

За  інформацією щодо реєстрації на конеренцію звертитись в оргкомітет: 04114, Україна, м.Київ, вул.Вишгородська, 67, Інститут Геронтології; тел./факс: +38(044) 430-40-27; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Секретар: Красноченко Тетяна Дмитрівна, тел.: +38(097)9089174

З питань розміщення звертатись в ПП «Визит-сервис»: Розборський Василь Іванович, тел.: +38(067)236-23-35; Розборський Євген, тел.: +38(067)446-59-85; e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок