previous arrow
next arrow
Slider

29 серпня о 11:00 - засідання виконкому

Порядок денний засідання виконкому Трускавецької міської ради на 29.08.2019р., о 11.00 год:

1.Про збільшення обсягу субвенції з обласного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2019 рік. Доповідає: М.ФЕДОРИЧАК - начальник Фінансового управління.

2.Про зарахування на квартирний облік

3.Про зарахування на квартирний облік

4.Про створення комісії щодо передачі житлового будинку № 16 по вул.Стуса на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Ясени"

5.Про створення комісії щодо передачі житлового будинку № 19 по вул.Сагайдачного на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Магнолія, 19"

6.Про створення комісії щодо передачі житлового будинку № 40 по вул. Бориславській на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Юка"

7.Про створення комісії щодо передачі житлового будинку № 1 по вул.Грушевського на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Грушевського 1".

8.Про створення комісії щодо передачі житлового будинку № 44 по вул.Бориславській на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Мир 44».

9.Про створення комісії щодо передачі житлового будинку № 33 по вул.Бориславській на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «№ 33 по вул.Бориславській у м.Трускавці «Червона калина».

10.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 303 від 27.10.2016р.

11.Про видачу дублікату свідоцтва на право власності взамін втраченого на квартиру по вул.Стебницька, 88 у м. Трускавець.

12.Про видачу дублікату свідоцтва на право власності взамін втраченого на квартиру № 17 по вул.Стебницька, 64 у м. Трускавець.

13.Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 10 по вул.В.Івасюка, 15 у м. Трускавці

14.Про видачу дублікату свідоцтва на право власності взамін втраченого на квартиру № 33 по вул.В.Стуса, 13 у м. Трускавець.

15.Про укладення договору найму та відкриття особового рахунку на квартиру № 56 по вул.П.Сагайдачного, 21 у м. Трускавці.

16.Про затвердження актів на списання основних засобів, що на балансі товариства з обмеженою відповідальністю "Трускавецький водоканал".

17.Про затвердження актів на списання основних засобів, що на балансі комунального підприємства "Трускавецьтепло".  

Доповідає: О.СЕГЕР - начальник управління комунальної власності.

18.Про надання дозволу на проведення благоустрою, та обслуговування прилеглої території до земельної ділянки по вул.С.Бандери, 6.

Доповідає: З. КУШНІР - начальник відділу містобудування та архітектури (заступник начальника УМАтаЗ).

    

19.Про надання дозволу на проведення вуличної торгівлі

       Доповідає: Н. СКИБАК - начальник Управління розвитку міста..

20.Про організацію викладання предмету “Захист Вітчизни” та військово-патріотичного виховання молоді у навчальних закладах на 2019-2020 навчальний рік.  

Доповідає: О. ЛОБИК - начальник відділу освіти

21.Про створення комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.  

Доповідає: В. ІЛЬНИЦЬКА - начальник управління праці та соціального захисту населення

22.Про утворення Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей.  

23.Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири

24.Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири  

25.Про надання дозволу на укладання договору дарування ½ частки квартири  

26.Про затвердження висновку служби у справах дітей Трускавецької міської ради про підтвердження місця проживання дитини

27.Про затвердження висновку служби у справах дітей Трускавецької міської ради про підтвердження місця проживання малолітньої дитини

Доповідає: Л.ДРЕБОТ – начальник служби у справах дітей.

28.Інформація про розпорядження міського голови, видані в період з 25 липня 2019 року по 29 серпня 2019 року

Доповідає: А. КУЛЬЧИНСЬКИЙ - міський голова.

 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок