В Трускавці пройде спільне виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на чолі з головою Комітету Артуром Палатним і Комісії Сейму Республіки Польща з питань фізичної культури, спорту і туризму

Внаслідок відновлення дружніх і партнерських стосунків Трускавця з містами та адміністративними об’єднаннями  та підписанням чотиристоронньої Угоди між органами місцевого самоврядування України та Польщі, яке відбувалось в Трускавці 4 – 6 травня 2016 р., була досягнута домовленість і в період 20 – 22 травня 2016 р. в Трускавці буде проходити виїзне спільне засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї , молодіжної політики, спорту  та туризму на чолі з головою Комітету Артуром Палатним і Комісії Сейму Республіки Польща з питань фізичної культури, спорту і туризму на чолі з головою Комісії Іреніушем Расом. Тема засідання: «Шляхи співробітництва України та Польщі щодо формування туристично-інвестиційної привабливості України».  Організатором цього заходу виступає Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї , молодіжної політики, спорту  та туризму, Трускавецька міська рада та ГО «Європейська інтеграція України». В рамках спільного виїзного засідання буде проведена Конференція-презентація туристичної, оздоровчої та відпочинкової інфраструктури Трускавця на тему:

«Трускавець – сучасний туристичний полюс Карпатсько-Бещадського регіону»

Проведення виїзного засідання в такому форматі і в нашому місті є дуже знаковим і важливим для реального зрушення питання кардинального розвитку Трускавця як найважливішого українського курорту з реальним потужнім фінансовим інвестуванням інфраструктурних об’єктів. Також радує зацікавленість польського профільного Комітету Сейму до проведення цього заходу не в Києві а в Трускавці. Це вказує  на належну оцінку професіоналізму трускавецької сторони з проведення зустрічей такого статусу на високому рівні так і  велику зацікавленість наших польських сусідів до курорту Трускавець. А Польща, як відомо, є нашим стратегічним партнером і промоутером України в цілій Європі. Отож маємо великі сподівання на реальні здобутки і маємо вже реальні плани щодо розширення географії співробітництва.