Запрошуємо до участі у Білоруському промислово-інвестиційному форумі 2020

 Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 29 вересня по 2 жовтня 2020 року у м. Мінськ (Республіка Білорусь) заплановано проведення Білоруського промислово-інвестиційного форуму 2020 (у випадку перенесення строків проведення зазначеного заходу в залежності від розвитку ситуації з розповсюдженням в світі короновірусної інфекції COVID-19 інформуватимемо додатково).

 В рамках Форуму заплановано проведення міжнародних спеціалізованих виставок «Техіннопром», «Профзварка», «Хімія, нафта і газ», «Полімери і композити». Окрім цього, під час Форму відбудеться перший спеціалізований міжнародний форум по смартифікації реального сектору економіки «Smart industry EXPO. Цифрові технології та рішення для промисловості». Метою даного заходу є представлення компаніям країн-лідерів цифрової трансформації реального сектору економіки (США, Південна Корея, КНР, Ізраїль, ФРН та інші країни Європейського Союзу) передових практик, технологій та розробок зі сфери смарт індустрії для представників державної влади, ділових кіл та бізнес об’єднань, топ-менеджерів та профільних компаній.

 В рамках проведення виставок та ділової програми передбачено:

- сприяння в формуванні та розвитку попиту підприємств реального сектору економіки країн на комплексне впровадження цифрових технологій в своє виробництво та бізнес-процеси;

- представлення кращих практик та рішень щодо створення екосистем, які підтримують цифрову трансформацію традиційних секторів економіки та залучення інвестицій.

 Детальніше ознайомитись із виставковими проектами можна за посиланнями: http://belpromforum.by, http://smartexpo.pro/, http://techinnoprom.by/.

 Зацікавлені вітчизняні підприємства щодо можливості участі у вказаному форумі за детальнішою інформацією можна звертатися за тел.: (032) 261-27-13/299-92-79 та на електронні скриньки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок