10 листопада – LXXIX сесія Трускавецької міської ради VII демократичного скликання

 Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський видав розпорядження № 320-р від 29.10.2020 р. «Про скликання сімдесят дев’ятої сесії міської ради сьомого демократичного скликання». Сесія скликається 10 листопада 2020 року o 10.00 год. в залі засідань.

Перелік питань, які пропонується розглянути на 79 сесії міської ради

Про зменшення статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради і затвердження Статуту підприємства у новій редакції.

Доповідає: Стасик І.С. - головний лікар НКП "Трускавецька міська лікарня".

Про надання дозволу КНП «Трускавецька міська лікарня» на передачу в оренду частини нежитлового приміщення по вул. Данилишиних,62 у м. Трускавці.

Доповідає: Сегер О.Я. - нач. управління комунальної власності.

Про внесення змін до показників бюджету міста Трускавця на 2020 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Трускавця за січень-вересень 2020 р.

Доповідає: Федоричак М.М. - нач. фінансового управління.

Земельні питання:

Про продаж земельної ділянки площею 0,0035 га по вул. Суховоля, 56 ТзОВ «Ліана».

Про продаж земельної ділянки площею 0,0669 га на бульварі Ю.Дрогобича, 1 Бабаджанову Рафаелю.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0952 га по вул. Стебницькій, 65-Б Лагдану Ю.О., Бику Ю.І.

Про продаж земельної ділянки площею 0,0064 га по вул. Мазепи Славич К.Г.

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0075 га по вул. Різняка-Макомацького, 22 ТзОВ «Зодіак ЛТД».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0071 га по вул. Різняка-Макомацького, 22 ТзОВ «Зодіак ЛТД».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0249 га по вул. Івасюка, 3а приватному підприємству «Аморанта».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,2281га по вул. Данила Галицького Гарванко С.В.

Про поновлення договору оренди землі площею 0,024 га по вул. Суховоля, 5 ТзОВ «Київські телекомунікаційні мережі».

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0288 га по вул. Суховоля 19-19а ТзОВ «Агроомега ЛТД та Садовському В.А.

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0150 га по вул. Шевченка, 32-А Гантцше Галині Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Шибі М.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1га по вул. Помірецькій Козінському Д.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,01га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою по поділу земельної ділянки по вул. Івасюка,9 площею 0,1266 га Лозі М.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0165 га по вул. Ярослава Мудрого, 9 Мотовиляку А.Р.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Кебус М.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Перченко Р. В.

Про надання земельної ділянки площею 0,1384 га по вул. Суховоля,3 у користування на умовах оренди ТзОВ «ВВ ПРОЕКТБУД».

Про надання земельної ділянки площею 0,0023 га по вул. Бориславська, 39а-6 Соболь Катерині Олегівні.

Про надання земельної ділянки площею 0,0682 га по вул. І.Мазепи, 33 у користування на умовах оренди ТзОВ «Гал-Гурт».

Про надання у власність земельної ділянки по вул. Грушевського площею 0,006 Семеновій Ользі Миколаївні.

Про надання земельної ділянки по вул. Помірецькій Рибачук Л.Й. та Нагірській Г.С.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,80 га по вул. Мазепи, 9 ГБОК «Автомобіліст».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості площею 0,2340га по вул. Героїв УПА,11 АТ «УКРПОШТА».

Про відмову в затвердженні проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1га по вул. Помірецькій Сенюті І.О.    

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Помірецькій для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд Пламодяла Л.Д.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Помірецькій для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд Процик Ю.Ю.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Помірецькій для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд Псюк Ю.О.

Про відмову Коростенському Б.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200га за рахунок земель Станильської сільської ради.

Про відмову Петренку Р.Б. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200га за рахунок земель Станильської сільської ради.

Про відмову Дуб М.К. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,08га за рахунок земель Станильської сільської ради.

Про погодження межі земельної ділянки площею 0,0630га по вул. Помірецькій 40.

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул. Бойківській.

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул. Довженка.

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул. Стебницькій.   

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Грушевського,25 та надання земельної ділянки у власність Коцибалі І.Р.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Мазепи площею 0,0300 га для продажу у власність на земельних торгах (аукціоні).

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Мазепи площею 0,0316га для продажу у власність на земельних торгах (аукціоні).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Семеновій Ользі Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. І.Франка,1 ТзОВ «Господар».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Мазепи Антонів Р.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Мазепи Стасів С.В.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0316га на вул. Мазепи в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0300га на вул. Мазепи в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Про розірвання договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,1384 га по вул.Суховоля,3 ПрАТ «Трускавецькурорт».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Шевченка, 28 ТзОВ «Трускавець Апартмент».

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Шевченка, 30 ТзОВ «Трускавець Апартмент».

Про розірвання договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,2 га по вул.Помірецькій Рибачук Л.Й. та Нагірській Г.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Шевченка,28.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул.Шевченка,30.

Про надання земельної ділянки по вул.Шевченка, 28 ТзОВ «Трускавець Апартнент».

Про надання земельної ділянки по вул.Шевченка,30 ТзОВ «Трускавець Апартнент».

Про укладення на новий термін договору оренди землі площею 2,5394 га по вул. Помірецькій ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування».

Про укладення на новий термін договору оренди землі площею 0, 030 га по вул. Стебницькій Фенчину Степану Васильовичу.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,0682 га по вул. І.Мазепи, 33 ТзОВ «Гал-Гурт».

Про внесення змін в пункт 5.1 рішення Трускавецької міської ради №598 від17.09.2010р. «Про вилучення земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проектів відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку».

Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів.

Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Про звернення до Верховної Ради України щодо збереження об'єктів культурної спадщини.

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки за адресою вул.Воробкевича,б/н у м.Трускавці».                     

Про затвердження програми «Розробка схем планування та забудови територій (містобудівна документація)».

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території для будівництва санаторно-оздоровчого комплексу на земельній ділянці (кадастровий номер4611500000:01:011:0052) розташованій за адресою вул.Т.Шевченка,9 в м.Трускавець».        

Доповідає: Кушнір З.В. - нач. відділу містобудування і архітектури.

Про звернення депутатів Трускавецької міської ради щодо підтримки проектів Законів України №№ 3853-1, 3853-2, 3993.

Доповідає: Заверюха М.Р. - нач. планово-економічного відділу.

Про звернення депутатів Трускавецької міської ради до Кабінету Міністрів України щодо необхідності скерувати пацієнтів після перенесеної хвороби COVID-19 на санітарно-курортне лікування.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок