19 лютого – бюджетна комісія

 19.02.2021 року о 11.30 годині скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2020 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Трускавецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Доповідає: Заверюха М.Р. - начальник планово-економічного відділу.

Про затвердження цільової Програми з підтримки фізкультурно-спортивного клубу Спортивний комплекс “Карпати” на 2021 рік.

Про закріплення та передачу в оперативне управління фізкультурно-спортивному клубу «Спортивний комплекс “Карпати”

Про розгляд заяви Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру міста Трускавець».

Про включення об’єктів до Переліку першого типу об’єкту комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Про припинення Фельдшерсько-Акушерського пункту села Станиля Дрогобицького району Львівської області.

Про перейменування комунального некомерційного підприємства "Модрицька амбулаторія загальної практики сімейної медицина" Модрицької сільської ради.

Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Сколівського району Львівської області цілісних майнових комплексів установ культури та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Трускавецької міської ради Львівської області.

Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Сколівського району Львівської області цілісних майнових комплексів установ освіти та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Трускавецької міської ради Львівської області.

Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Сколівського району Львівської області цілісних майнових комплексів установ охорони здоров`я та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Трускавецької міської ради Львівської області.

Про затвердження Акту приймання-передачі майна з балансу Дошкільного навчального закладу «Вікторія» с.Орів на баланс відділу освіти Трускавецької міської ради

Доповідає: Сегер О.Я. - нач.управління комунальної власності.

Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2021 рік.

Про внесення змін в рішення міської ради № 82 від 17.12.2020р. "Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади на 2021рік".

Доповідає: Ільницька В. - нач. управління соцзахисту.

Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Трускавецької міської територіальної громади.

Доповідає: Лобик О.П. - нач. відділу освіти.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок