25 лютого – VIII сесія Трускавецької міської ради

 Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський видав розпорядження № 53-р від 15.02.2021 р. «Про скликання восьмої cесії міської ради восьмого демократичного скликання».

 Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» восьма сесія Трускавецької міської ради восьмого демократичного скликається 25 лютого 2021 року o 10.00 в залі засідань.

Перелік питань, які пропонується розглянути на 8 сесії міської ради

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2020 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Трускавецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

Доповідає: Заверюха М.Р. - начальник планово-економічного відділу.

Про затвердження міської цільової комплексної Програми з підтримки і розвитку ТзОВ «Трускавецький водоканал» на 2021- 2025 роки.

Про внесення змін до рішення №1132 від 13.12.2018р. «Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2019-2021 рр.».

Доповідає: Максимич С.В. - начальник УЖКГ і Б.

Про затвердження цільової Програми з підтримки фізкультурно-спортивного клубу «Спортивний комплекс “Карпати” на 2021 рік.

Про закріплення та передачу в оперативне управління фізкультурно-спортивному клубу «Спортивний комплекс “Карпати”.

Про розгляд заяви Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру міста Трускавець».

Про включення об’єктів до Переліку першого типу об’єкту комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Про припинення Фельдшерсько-Акушерського пункту села Станиля Дрогобицького району Львівської області.

Про перейменування комунального некомерційного підприємства "Модрицька амбулаторія загальної практики сімейної медицина" Модрицької сільської ради.

Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Сколівського району Львівської області цілісних майнових комплексів установ культури та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Трускавецької міської ради Львівської області.

Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Сколівського району Львівської області цілісних майнових комплексів установ освіти та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Трускавецької міської ради Львівської області.

Про затвердження Актів безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Сколівського району Львівської області цілісних майнових комплексів установ охорони здоров`я та майна, закріпленого за ними у комунальну власність Трускавецької міської ради Львівської області.

Про затвердження Акту приймання-передачі майна з балансу Дошкільного навчального закладу «Вікторія» с.Орів на баланс відділу освіти Трускавецької міської ради.

Доповідає: Сегер О.Я. - нач.управління комунальної власності.

Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2021 рік.

Про внесення змін в рішення міської ради № 82 від 17.12.2020р. "Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Трускавецької міської територіальної громади на 2021рік".

Доповідає: Ільницька В. - нач.управління соцзахисту.

Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Трускавецької міської територіальної громади.

Про введення додаткових ставок до штатних розписів централізованої централізованої бухгалтерії та господарської групи відділу освіти Трускавецької міської ради.

Доповідає: Лобик О.П. - нач. відділу освіти.

Про організацію роботи ЦНАП Трускавецької міської ради.

Доповідає: Дорошенко Г.Й. - директор ЦНАП.

Про внесення змін у структуру та штатний розпис КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

Доповідає: Стасик І.С. - головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

Земельні питання:

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0372га по вул. С.Бандери,55 в м. Трускавці Андрушку В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0117га в по вул. В.Івасюка в м. Трускавці Микиртичян О.Й.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Дудці Ю.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Секірову Р.А

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність Шіхт Г.М.

Про відмову КосовськомуД.В. в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка,2 в м. Трускавці Львівської області та наданні цієї земельної ділянки в оренду.

Про відмову ОСББ «Дукат» в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Про відмову Цехмейстер І.С. в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га для ведення сільського господарства.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Павлічку Р.М.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:07:003:0027 по вул. Мазепи ,33 в м. Трускавець ТзОВ «ГАЛ-ГУРТ».

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:05:001:0001 по вул. Мазепи в м. Трускавець ПАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид».

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0024га по вул. Стебницькій Денюшину О.О.

Про надання у користування на умовах оренди земельну ділянку по вул. Воробкевича в м. Трускавці Дмитрах А.О. та Флюнт Н.Й.

Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки по вул. Шевченка,30 з кадастровим номером 4611500000:01:010:0048

Про укладання на новий термін договору оренди землі площею 0,0534 га по вул.Садова,16 ПАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид»

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0050 га по вул. Суховоля в м. Трускавці Кіселичник Л.І.

Про поновлення договору оренди землі площею 0,2 га по вул.Карпатській в м. Трускавці ТзОВ «Посхім».

Про поновлення договору оренди землі по вул. Сагайдачного Павлів Г.Т.

Про поновлення договору оренди землі площею 0,1790 га по вул.Карпатській в м. Трускавці Коржу Д.М.

Про розірвання договору оренди землі та припинення права оренди по вул.Воробкевича з Сухіною Є.М.та Флюнт Н.Й.

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул. Довженка

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0016 га на вул. Стебницькій в м. Трускавці та продаж земельної ділянки на земельних торгах.

Доброгостів

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів Прадан М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів Сирватка Н.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,5100га в с. Доброгостів Фендак В.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,08га в селі Доброгостів Гарасимяк М.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів Гавриляк І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів Гарасим’як О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 2,0га в с. Доброгостів Дашко М.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1100га в с. Доброгостів Васьків І.М.

Про відмову Іванцюрі В.І. в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,22576га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Доброгостів.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Жук С.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Дмітрієву Я.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Ковалюк І.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1573га в с. Доброгостів по вул. Героїв Майдану,23 Комарович М.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Носу Р.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Сосницькому О.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Стельмаху В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Фефелову Г.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Бойчук С.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,12 в с. Бистрий Кушко Я.О.

Модричі

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1325га в с. Модричі по вул. В.Івасюка,6 Ушій О.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0513га в с. Модричі Когут М.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Михалко М.В. в с. Модричі.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,4033 в с. Модричі Минулову В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0371га в с. Модричі в садівничому товаристві «Фіалка» Трускавецького БУ діл.30 Валькович С.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0750га в с.Модричі Дребот П.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1500 в с. Модричі Іваночко В.К.

Орів

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,5708га в с.Орів Мацько І.Ф

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,000га в с.Орів Богуш М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,5682га в с.Зимівки Боднару В.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,6377га в с.Орів Кирчей І.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,0га в с.Орів Козичу Т.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,3778га в с.Орів Колос М.Ф.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,0937га в с.Орів Колос Г.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Орів по вул. Шевченка,212 Котів О.Д.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,7481га в с.Орів Кухтій О.Й.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,7394га в с.Орів Петруняку В.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,6987га в с.Орів Садловській Л.В.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної Свистун І.М. та надання земельної ділянки у власність в с. Орів.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Орів Свистун І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,2000га в с.Орів Свистуну І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Свистун Л.С. в с. Орів.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Орів Свистун Л.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,8863га в с.Орів Сурніна В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,9000га в с.Орів Чорноконь С.В.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної Шимко З.В. та надання земельної ділянки у власність в с. Орів.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної Явір Ю.В.. та надання земельної ділянки у власність в с. Орів.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) Явір О.І. та надання земельних ділянки у власність для ведення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Орів.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,0820га в с.Зимівки Явору М.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1704га в с.Орів Ямельницький Т.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,7348 в с.Орів Боднар Р.Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,6000га в с.Орів Болюк А.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,3320га в с.Орів Болюк О.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,2000га в с.Орів Болюк І.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,7га в с.Зимівки Жидичину О.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,6104га в с.Орів Кірчей Н.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,6845га в с.Орів Ковальчук Л.Б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,3450га в с.Орів Ковбаснюк Н.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,2481 в с.Орів Ковбаснюк О.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 1,2546га в с.Орів Колос О.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,5га в с.Орів Ярмоліч Р.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,5га в с.Орів Яцульчак І.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) Галин Г.В. в с. Орів.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,35га. в селі Орів, Ковбаснюк В.Я.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Зимівки Кухар В.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 1,6га. в селі Зимівки Кухар А.В.

Про надання дозволу на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) Лаврик К.О. в с. Орів.

Про надання дозволу на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) Луців Л.І.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,6га. в селі Орів Соляник І.Б.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 1,7га в селі Орів Соляник В.Б.

Станиля

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Тачівці І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Товкач А.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Дуб Я.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у спільну сумісну власність площею 0,1922га в с. Станиля по вул. Грушевського,44 Кухар Л.П. та Стецик Л.Д.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Ляхоцькому Р.М. в с. Станиля

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1га в с. Станиля Павлічко О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1104га. в с. Станиля Стецику З.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1500 в с. Станиля Стецишин Ю.Т.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1000 в с. Станиля Стецишин В.Т.

Уличне

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1559га в с. Уличне по вул. Зелена,60 Ригус К.М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ригус М.М. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,2272га в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Савчин Є.І. та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва площею 0,0370га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул. Садова,26 Федук А.В.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Хлипі М.П.та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,4062га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) Хоньків Н.П.та надання земельних ділянки у власність для ведення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Черепущак Т.М. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,1830га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул. Довбуша,43 Кінаш М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1491га в с. Уличне по вул. Прикарпатська,6 Кінаш В.І.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Габчак В.С. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,3454га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2288га в с. Уличне по вул. Садова,85 Косач С.І.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кушнір Л.М. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,4437га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2493га в с. Уличне по вул. Промислова,28 Пилат В.М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пилипів М.М. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,2657га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1299га в с. Уличне по вул. Козацька,9 Сирватка М.-М.М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кравців Р.В. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,0974га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул. Зелена ,135 Адам’як І.Я.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної Баняс В.М..та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,1275га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул. Зелена,66 Бекеш М.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) Борисенко Г.О. та надання земельних ділянки у власність для ведення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул.Промислова,7 Івасівці В.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1548га в с. Уличне по вул. Садова,31 Конвіцькій І.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1000га в с. Уличне Костецькій О.І.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кравців Р.В. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,0974га в с. Уличне.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,2181 в с. Уличне Партиці В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,1489га в с. Уличне по вул. Нова,19 Партиці В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) Пилипів Б.М. та надання земельних ділянки у власність для ведення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул.Прикарпатська,28 Пилипів М.М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Савчин Н.М. та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,2928га в с. Уличне.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул.Нова ,48 Савчин В.К.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,4631га в с. Уличне Сирватка О.Я.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2500га в с. Уличне по вул.Промислова,28/1 Стецик М.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,2448 в с. Уличне Федуку А.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність площею 0,2271га в с. Уличне по вул.Зелена,2 Чернецькому І.Л.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) Яцкевич О.М. та надання земельних ділянки у власність для ведення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Уличне.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки Черепущак О.І.та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого-селянського господарства площею 0,1830га в с. Уличне.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) Стецик В.Д.в с. Уличне.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,2825га. в селі Уличне, Пилипів Б.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1682га. в селі Уличне, Федик В.М.

Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1356га. в селі Уличне, Черепущак С.І.

Доповідає: Плахтій О.П. — начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Про затвердження положення про постійні комісії Трускавецької міської ради восьмого демократичного скликання.

Доповідає: Пономаренко Н.А. - секретар міської ради.

Інформація про роботу комісії по торгівлі, побуту, громадському харчуванню та виділення місць для організації вуличної торгівлі за 2019-2020 роки.

Доповідає: Ткаченко О.О. - заступник міського голови.