У Трускавці пройде Форум «Твоє право на безпеку в сім`ї, роботу, майно, добробут»

 7 вересня 2021 року (вівторок) у Трускавці в готелі «Green Park» (вул. Дрогобицька, 11) відбудеться Форум «Твоє право на безпеку в сім`ї, роботу, майно, добробут».

 Цей форум – для кожного: від підприємця до працівника територіальної громади, від представника громадського сектору до державного, від жінки до чоловіка.

 Мета Форуму: зустріч з метою інформування щодо правової грамотності, безпеки та плекання добробуту.

 Питання, що будуть висвітлені:

- майнові питання (приватне майно та бізнес, шлюбний контракт),

- добробут та психічне здоров’я,

- співпраця з правоохоронними органами,

- соціальні гарантії.

 Запрошуємо на зустріч із фахівцями, експертами, партнерами заходу:

- Світлана Семчишин, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях, кандидат політичних наук – доктор філософії. Забезпечує здійснення парламентського контролю за дотриманням прав і свобод людини і громадянина у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях.

- Грень Тарас Ярославович, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів). Теми: майно, шлюб, бізнес, державна реєстрація.

- Орест Сувало, координатор розвитку послуг в громадах україно-швейцарського проекту «Психічне здоров’я для України». Тема: психічне здоров’я, добробут.

- Міхалець Дмитро Володимирович, капітан поліції, заступник начальника ГУ НП у Львівській області. Тема: безпека, або що робити, коли піднімають руку.

- Роман Андерс, т.в.о. начальника департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, заступник директора департаменту соціального захисту Львівської ОДА. Тема: соціальні гарантії.

- Уляна Дорош, начальниця управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами ДСЗН ЛОДА.

- Тетяна Медвідь, начальниця управління соціального обслуговування Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

- Галина Бордун, радник голови Львівської ОДА, керівник проєкту.

 На Форумі ви дізнаєтеся про домашнє насильство та його форми, як має реагувати на домашнє насильство свідок, що робити, якщо саме ви потерпаєте від домашнього насильства, та про інші важливі речі. Окремо піде розмова про соціальні послуги як складову протидії домашньому насильству.

 Довідкова інформація за телефонами:

- 067-460-76-14 (Галина Бордун, радниця Голови Львівської ОДА, керівниця проєкту, модератора),

- 067-423-73-90 (Уляна Дорош, відповідальна особа, начальниця управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА).

 Форум розпочнеться 7 вересня о 15.00. Реєстрація з 14.15.

 Електронна реєстрація на Форум «Твоє право на безпеку в сім`ї, роботу, майно, добробут» – за цим посиланням.

 Запрошуємо до участі!