У неділю відбудеться освячення та відкриття після реконструкції пам’ятного знака вбитим у Модрицькому лісі у 1939 році

 12 вересня о 13:00 в районі села Модричі (в лісі за сто метрів від повороту до санаторію «Верни Гора») відбудеться відкриття реконструйованого пам’ятного знака українцям, які були вбиті в часи Другої світової війни, в бентежний період  соціальної нерівності, масової істерії і реваншистських настроїв.

 Пам'ятний знак «Українцям, яких убили польські шовіністи у 1939 році» в Модрицькому лісі, між Трускавцем та Бориславом, був відкритий у 2006 році. Тоді ініціатором зведення монументу став, світлої пам’яті, Теодор Бурик. Сьогодні ж, завдяки меценатам та благодійникам, зокрема, Роману Яцковському другу родини Буриків, відновили ландшафт і встановили новий памятний знак з граніту. Тут висадили тринадцять калинових кущів на знак того, що на цьому місці полягли 13 невинних мешканців, які народились в навколишніх селах: Модричах, Орові, Попелях та Ластівках.

 Запрошуємо громаду долучитись до вшанування памяті невинно замордованих земляків. Разом згадати ті важкі і темні часи нашої історії, помолитись на упокій їхніх душ.