Триває прийом проєктних пропозицій на Громадський бюджет Трускавецької територіальної громади

 1 вересня 2021 року розпочато прийом проєктних ідей на Громадський бюджет Трускавецької ТГ, який триватиме до 30 вересня поточного року включно. Реалізація поданих проєктних пропозицій буде здійснюватися у 2022 році.
 Пріоритет конкурсу - культура. Проєкти у галузі культури можуть включати культурно-туристичні заходи, організацію фестивалів, ярмарок, майстер – класів, виставок, створення нових культурно- туристичних продуктів. Максимальна вартість одного проєкту становитиме 100,00 тис. грн. Автором проєкту може бути особа від 16 років, зареєстрована та проживає на території Трускавецької територіальної громади. Місце реалізації проєкту – Трускавецька ТГ.
 Положення та форма заявки за посиланням: http://tmr.gov.ua/dovidka/hromadskyi-biudzhet
Проєктну пропозицію можна подати:
у паперовому вигляді за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, 1 каб. 8. Відділ залучення інвестицій і міжнародної технічної допомоги.
в електронному вигляді через Е-сервіс «Громадський бюджет» https://budget.e-dem.ua/4611500000
 Консультації щодо участі у конкурсі можна отримати у Відділі залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги: м.Трускавець вул. Бориславська, 1, каб. 8 (Оксана, Леся).
Наголошуємо, що фінансування Громадського бюджету Трускавецької ТГ на 2022 рік буде здійснюватися за кошти обласного бюджету в обсязі 500,0 тис.грн. в рамках реалізації заходів проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею М.Біласа (вілла «Гопляна») на майдані Кобзаря в м.Трускавці Львівської області». Даний проєкт реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, обласного та місцевого бюджетів.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок