Трускавець запрошує на святкування Міжнародного Дня туризму

 Щорічно з метою популяризації туризму та поглиблення зв’язків між народами 27 вересня у світі відзначається Міжнародний День туризму. Це свято безпосередньо стосується і Трускавця, який щорічно відвідують десятки тисяч відпочивальників з різних країн світу. Трускавець дає можливість не лише відмінно відпочити, набратися сил та здоров`я – він ще й є опорним пунктом для пізнання Західної України гостями з Польщі, Азербайджану, Білорусі, Молдови, США, Ізраїлю, країн Балтії, Середньої Азії та інших.

 Цього року головні події з відзначення Всесвітнього Дня туризму у Трускавці проходитимуть в неділю, 26 вересня. Дійство організовують Трускавецька міська рада, управління розвитку громади ТМР та Трускавецький інформаційно-курортний центр. На гостей очікують спортивні заходи, виставки, пішохідна екскурсія «Сім чудес Трускавця» та насичена концертна програма (деталі – на афіші).

 Запрошуємо і мешканців нашої громади, і всіх гостей курорту Трускавець долучитися до святкування Дня туризму. Якщо відпочивати – то тільки у Трускавці!