У Доброгостові пройде фінал Відкритого турніру з рибальства

 1-3 жовтня (п’ятниця – неділя) у селі Доброгостів Трускавецької територіальної громади відбудеться фінал Відкритого рибальського турніру «Iron Fish» з ловлі на Flat Method Feeder. Організаторами спортивної події є Максим Сальнік та телеканал «Трофей».

 Турнір створено за підтримки телеканалу «Трофей» для найсильніших рибалок України, готових поборотися в найскладніших умовах риболовлі в режимі 42 годин нон-стоп. Після проходження шести відбіркових етапів на шести різних водоймах (з травня по вересень) у фінальний сьомий етап турніру пройшла 21 команда. До складу кожної команди входять два 2 рівноправні спортсмени та координатор (з можливістю виходу на заміну). Фінальний поєдинок «Final Battle» за звання кращого рибалки відбудеться саме в Доброгостові.

 Головний приз турніру «Iron Fish» – це поїздка зі знімальною групою телеканалу «Трофей» на змагання з ловлі коропа на Method та Flat Method Feeder, зйомка фільму про поїздку та показ на телеканалі «Трофей». Крім цього, переможці будуть нагороджені ексклюзивними кубками, медалями та цінними призами від спонсорів змагань. Детальніша інформація про турнір «Iron Fish» за телефоном +38 (097) 431-00-00 та на сайті www.iron.fish